ЧНУ імені Петра Могили у рейтингу «ТОП-200 Україна»!

29 травня на сайті Центру міжнародних проектів «Євроосвіта » було опубліковано результати щорічного рейтингу вузів нашої держави «Топ-200 Україна»!

Згідно оцінок показників діяльності, ЧНУ імені Петра Могили входить до 50 кращих вузів нашої держави, посідаючи 44 місце у рейтингу, та залишається провідним освітнім закладом Миколаївської області, випереджаючи такі миколаївські вузи як Миколаївський національний аграрний університет (66 місце), Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського (99 місце), та Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова (126 місце), і є одним з найкращих вузів півдня України.

Доречно відзначити, що ЧНУ імені Петра Могили вже багато років стабільно входить до 50 кращих університетів України за показниками діяльності, завдяки наполегливій та плідній праці керівництва, викладачів та працівників університету; сумлінному навчанню, науковим та спортивним досягненням наших студентів; спільним перемогам та взаєморозумінню у робочому колективі!

Ознайомитися  з повним рейтингом «Топ-200 Україна»

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.