ЧНУ імені Петра Могили у рейтингу «ТОП-200 Україна»!

29 травня на сайті Центру міжнародних проектів «Євроосвіта » було опубліковано результати щорічного рейтингу вузів нашої держави «Топ-200 Україна»!

Згідно оцінок показників діяльності, ЧНУ імені Петра Могили входить до 50 кращих вузів нашої держави, посідаючи 44 місце у рейтингу, та залишається провідним освітнім закладом Миколаївської області, випереджаючи такі миколаївські вузи як Миколаївський національний аграрний університет (66 місце), Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського (99 місце), та Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова (126 місце), і є одним з найкращих вузів півдня України.

Доречно відзначити, що ЧНУ імені Петра Могили вже багато років стабільно входить до 50 кращих університетів України за показниками діяльності, завдяки наполегливій та плідній праці керівництва, викладачів та працівників університету; сумлінному навчанню, науковим та спортивним досягненням наших студентів; спільним перемогам та взаєморозумінню у робочому колективі!

Ознайомитися  з повним рейтингом «Топ-200 Україна»

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.