ЧНУ імені Петра Могили та ТОВ СП «Нібулон» розпочали новий етап співпраці в рамках проєкту «Реалізуй свої можливості з НІБУЛОНом»

Факультет економічних наук ЧНУ імені Петра Могили вже тривалий час співпрацює з ТОВ СП «НІБУЛОН» за різними напрямами. Так, нещодавно факультет долучився до проєкту «Реалізуй свої можливості з НІБУЛОНом». Він призначений для працевлаштування та професійного розвитку студентів старших курсів і випускників спеціальностей галузі «Управління та адміністрування». У рамках проєкту наразі відкриті вакансії за економічними напрямами, на які охоче братимуть студентів і випускників ЧНУ імені Петра Могили. Зі свого боку ТОВ СП «НІБУЛОН» забезпечує офіційне працевлаштування, навчання, професійний розвиток, гідну оплату праці та соціальні гарантії.

Загалом, факультет економічних наук і ТОВ СП «НІБУЛОН»  співпрацюють ледь не від самого заснування факультету. Нині, як у головному офісі, так і у філіях підприємства, чимало співробітників економічних і фінансових підрозділів, а також відділу торгівлі – це випускники факультету. Колишні студенти ЧНУ імені Петра Могили є і в топ-менеджменті. Для прикладу, таким є заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з торгівлі Володимир Славінський, який теж здобував освіту в нашому університеті.

Варто зазначити, що шлях цієї співпраці є довгим і тривалим та базується на договорі про співробітництво і партнерство, який серед іншого передбачає проходження практики під час навчання. Така можливість є у студентів 3-6 курсів кожної спеціальності факультету, хто має високий навчальний рейтинг з фахових дисциплін, а також з англійської мови. Під час проходження практики на ТОВ СП «НІБУЛОН» студенти прирівняні у своїх правах і можливостях до співробітників. На практиці вони не лише набувають досвіду, а й отримують офіційний трудовий стаж і оплату праці. Ті, хто добре зарекомендували себе під час практики, потрапляють до кадрового резерву та мають переваги у працевлаштуванні. Щороку різні види практики на ТОВ СП «НІБУЛОН»  проходить від 30 до 50 студентів факультету, і частина з них залишаються працювати саме там.

Крім цього, студенти факультету економічних наук мають змогу брати участь у просвітницьких заходах ТОВ СП «НІБУЛОН», відвідувати підприємство з екскурсіями. Корисними стають для студентів гостьові лекції, на яких ті можуть поспілкуватися з співробітниками, поставити їм питання та отримати цінні поради. Зі свого боку співробітники компанії (особливо випускники факультету) беруть активну участь у конференціях, форумах, круглих столах факультету економічних наук. Також вони долучаються до ігор Економічного турніру та засідань Економічного клубу, які проводять в ЧНУ імені Петра Могили для студентів-економістів. Як члени журі на таких заходах представники компанії мотивують і надають корисні поради студентам, а подекуди – і пропозиції працевлаштування.