ЧНУ імені Петра Могили розширює співпрацю з Поморською Академією в Слупську

3 травня до Чорноморського національного університету імені Петра Могили завітав ректор Поморської академії Збігнєв Осадовський (м. Слупськ, Республіка Польща).

Ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко щиро подякував пану Збігнєву за приїзд, наголосивши:

«Співпраця між нашими навчальними закладами триває вже понад 5 років. Щорічно групи студентів ЧНУ імені Петра Могили вирушають на стажування до Поморської академії. І повертаються звідти з найкращими відгуками і спогадами».

Мета візиту: детальніше ознайомити могилянівців з Академією, особливостями навчання та програмами польського вишу. У рамках перебування поважного гостя з Польщі окреслено також і перспективні напрями подальшої співпраці, зокрема щодо обміну науково-педагогічними працівниками та студентами.

Під час презентацій, окрім іншого, ректор Поморської академії звернув увагу на програму «Подвійні дипломи», завдяки якій студенти матимуть змогу отримати одночасно дипломи двох вищих навчальних закладів.

Ректор Поморської академії в Слупську професор Збігнєв Осадовський запевнив присутніх на зустрічі у тому, що студенти ЧНУ імені Петра Могили матимуть змогу отримати якісну європейську освіту, і познайомитися з історією і культурою Польщі. За словами ректора, роль українських студентів у розбудові польської вищої освіти є вкрай важливою, а отриманий закордонний досвід буде корисним українським студентам у розбудові власної держави.