ЧНУ імені Петра Могили радо прийняв Джеймса Міка, британського письменника й журналіста

18 липня 2022 року до Чорноморського національного університету імені Петра Могили завітав Джеймс Мік, відомий британський письменник та журналіст, лауреат премії Оруелла 2015 року. Зустріч відбулася в межах візиту митця до Миколаєва.

Раніше пан Мік висвітлював військові події в Чечні та Іраку, а зараз його увага прикута до України. Автор працює над репортажем про життя прифронтового Миколаєва для британського журналу «London Review of Books».

Аналізуючи останні події, Джеймс Мік висловив бажання особисто поспілкуватися з ректором ЧНУ імені Петра Могили Леонідом Клименком та першим проректором Юрієм Котляром.

Протягом розмови Леонід Павлович розповів британському гостю історію створення та розвитку університету, його роботу в умовах сьогодення. Також розмова не обминула військові дії, зокрема ректор надав свої коментарі щодо військової агресії в технічному плані, а перший проректор розкрив причини протистояння України й Московії в історичному контексті та наголосив на ролі «Українського історичного щита» для країн Європи.

Зустріч організувала в.о. старшого викладача кафедри англійської мови ЧНУ імені Петра Могили Євгенія Постикіна.