ЧНУ імені Петра Могили продовжує безпрограшну серію на Чемпіонаті України з футболу серед студентських команд.

21 листопада футбольна команда ЧНУ імені Петра Могили приймала гравців «КПУ-Спартак» (Запоріжжя) в рамках XVIII Чемпіонату України серед вищих навчальних закладів у групі «А» конференції «Центр». Гра пройшла на стадіоні в парку «Перемоги».

У першому таймі команда Запоріжжя виходила до воріт «ЧНУиПМ», проте вже в другому таймі гравці «КПУ-Спартак» не створили жодного небезпечного моменту. Могилянці не одноразово загрожували супернику, проте реалізувати моменти так і не вдалось. Гра закінчилась нічиєю 0:0.

Нагадаємо, що раніше в Запоріжжі «ЧНУиПМ» одержали перемогу з рахунком 1:0 у грі з командою Запоріжжя.

«У нас була перевага у грі та контролі м’яча. Лише в першому таймі було два виходи сам на сам, які ми не використали. У другій половині також були моменти: зі штрафної пробивали вище воріт і мимо. У першому таймі вже повинен був бути на нашу користь у 3 м’ячі. Коли така ситуація відбувається, не виходить забити, з’являється нервозність. У кінці ми пішли вперед, нам потрібна була перемога, хотіли вирвати ці три очки, але не вийшло. У таких іграх можна піти вперед і отримати гол у відповідь, тому ми приділяли значну увагу обороні. Цей результат, у принципі, для нас неприйнятний, ми розраховували на три очки», – прокоментував гру футболістів Могилянки Геннадій Кураса.

Склад команди: Агаларов, Ялосоветський, Паляниця, Скрипниченко, Змієвський, Швець, Кузнецов, Біневський, Рогозинський, Димитрієв, Киреєв. На заміну в другому таймі вийшли: Морозов, Солдатов, Коломієць, Березанський. Головний тренер – Геннадій Кураса.

Таким чином команда нашого університету після 4 ігор посідає першу позицію в турнірній таблиці Чемпіонату з десятьма очками й без жодного пропущеного м’яча.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.