ЧНУ імені Петра Могили продовжує безпрограшну серію на Чемпіонаті України з футболу серед студентських команд.

21 листопада футбольна команда ЧНУ імені Петра Могили приймала гравців «КПУ-Спартак» (Запоріжжя) в рамках XVIII Чемпіонату України серед вищих навчальних закладів у групі «А» конференції «Центр». Гра пройшла на стадіоні в парку «Перемоги».

У першому таймі команда Запоріжжя виходила до воріт «ЧНУиПМ», проте вже в другому таймі гравці «КПУ-Спартак» не створили жодного небезпечного моменту. Могилянці не одноразово загрожували супернику, проте реалізувати моменти так і не вдалось. Гра закінчилась нічиєю 0:0.

Нагадаємо, що раніше в Запоріжжі «ЧНУиПМ» одержали перемогу з рахунком 1:0 у грі з командою Запоріжжя.

«У нас була перевага у грі та контролі м’яча. Лише в першому таймі було два виходи сам на сам, які ми не використали. У другій половині також були моменти: зі штрафної пробивали вище воріт і мимо. У першому таймі вже повинен був бути на нашу користь у 3 м’ячі. Коли така ситуація відбувається, не виходить забити, з’являється нервозність. У кінці ми пішли вперед, нам потрібна була перемога, хотіли вирвати ці три очки, але не вийшло. У таких іграх можна піти вперед і отримати гол у відповідь, тому ми приділяли значну увагу обороні. Цей результат, у принципі, для нас неприйнятний, ми розраховували на три очки», – прокоментував гру футболістів Могилянки Геннадій Кураса.

Склад команди: Агаларов, Ялосоветський, Паляниця, Скрипниченко, Змієвський, Швець, Кузнецов, Біневський, Рогозинський, Димитрієв, Киреєв. На заміну в другому таймі вийшли: Морозов, Солдатов, Коломієць, Березанський. Головний тренер – Геннадій Кураса.

Таким чином команда нашого університету після 4 ігор посідає першу позицію в турнірній таблиці Чемпіонату з десятьма очками й без жодного пропущеного м’яча.