ЧНУ імені Петра Могили продовжує безпрограшну серію на Чемпіонаті України з футболу серед студентських команд


ЧНУ імені Петра Могили продовжує безпрограшну серію на Чемпіонаті України з футболу серед студентських команд.

21 листопада футбольна команда ЧНУ імені Петра Могили приймала гравців «КПУ-Спартак» (Запоріжжя) в рамках XVIII Чемпіонату України серед вищих навчальних закладів у групі «А» конференції «Центр». Гра пройшла на стадіоні в парку «Перемоги».

У першому таймі команда Запоріжжя виходила до воріт «ЧНУиПМ», проте вже в другому таймі гравці «КПУ-Спартак» не створили жодного небезпечного моменту. Могилянці не одноразово загрожували супернику, проте реалізувати моменти так і не вдалось. Гра закінчилась нічиєю 0:0.

Нагадаємо, що раніше в Запоріжжі «ЧНУиПМ» одержали перемогу з рахунком 1:0 у грі з командою Запоріжжя.

«У нас була перевага у грі та контролі м’яча. Лише в першому таймі було два виходи сам на сам, які ми не використали. У другій половині також були моменти: зі штрафної пробивали вище воріт і мимо. У першому таймі вже повинен був бути на нашу користь у 3 м’ячі. Коли така ситуація відбувається, не виходить забити, з’являється нервозність. У кінці ми пішли вперед, нам потрібна була перемога, хотіли вирвати ці три очки, але не вийшло. У таких іграх можна піти вперед і отримати гол у відповідь, тому ми приділяли значну увагу обороні. Цей результат, у принципі, для нас неприйнятний, ми розраховували на три очки», – прокоментував гру футболістів Могилянки Геннадій Кураса.

Склад команди: Агаларов, Ялосоветський, Паляниця, Скрипниченко, Змієвський, Швець, Кузнецов, Біневський, Рогозинський, Димитрієв, Киреєв. На заміну в другому таймі вийшли: Морозов, Солдатов, Коломієць, Березанський. Головний тренер – Геннадій Кураса.

Таким чином команда нашого університету після 4 ігор посідає першу позицію в турнірній таблиці Чемпіонату з десятьма очками й без жодного пропущеного м’яча.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …