ЧНУ імені Петра Могили продовжує безпрограшну серію ігор на Чемпіонаті України з футболу серед студентських команд

27 листопада футбольна команда ЧНУ ім. Петра Могили приймала гравців КПУ «Спартак» (м. Запоріжжя) в рамках XIX Чемпіонату України серед вищих навчальних закладів у групі «Південь». Гра пройшла на стадіоні в парку «Перемоги».

Могилянці багаторазово загрожували супернику та вдало реалізували моменти.

Гра закінчилась з рахунком 7:0 на користь команди ЧНУ ім. Петра Могили. Голи у ворота КПУ «Спартак» забили: на 34 хвилині – Скрипніченко Максим, на 43 хвилині –Біневський Сергій, на 59 хвилині – Кірєєв Віталій, на 62 хвилині — Швець Владислав, на 66 хвилині — Студенко В’ячеслав, на 70 хвилині — Рогозинський Валерій та 78 на хвилині Хуссін Тимофій.

Після проведених чотирьох ігор Чемпіонату України з футболу серед студентських команд, футбольна команда ЧНУ ім. Петра Могили посідає перше місце та має у сумі 7 очок. Чотири проведені гри складаються з двох перемог, однієї нічиї та однієї   поразки. Всього за чотири гри наша команда забила 9 голів та пропустила один гол.  На другому місці  Чемпіонату – команда КПУ «Спартак» (м. Запоріжжя) у якої 6 очок на третьому місці   ФК “Юнга – Морська академія» (м. Одеса) у якої 5 очок.

Склад команди: Агаларов Амір, Паланіца Сергій, Скрипніченко Максим, Задера Дмитро, Цвєтков Даниїл, Рогозинський Валерій, Пасічник Василь, Біневський Сергій, Березянський Павло, Кірєєв Віталій, Ткаченко Олександр.

На заміну виходили: Жемчужний Сергій, Студенко В’ячеслав, Сергєєв Дмитро, Швець Владислав, Хуссін Тимофій, Козуб Олександр, Ялосоветський Ілля.

Головний тренер команди ЧНУ ім. Петра Могили – Геннадій Кураса та тренер Кирило Димов.

Наступна гра Чемпіонату України з футболу серед студентських команд відбудеться у березні 2020 року.