ЧНУ імені Петра Могили продовжує безпрограшну серію ігор на Чемпіонаті України з футболу серед студентських команд


27 листопада футбольна команда ЧНУ ім. Петра Могили приймала гравців КПУ «Спартак» (м. Запоріжжя) в рамках XIX Чемпіонату України серед вищих навчальних закладів у групі «Південь». Гра пройшла на стадіоні в парку «Перемоги».

Могилянці багаторазово загрожували супернику та вдало реалізували моменти.

Гра закінчилась з рахунком 7:0 на користь команди ЧНУ ім. Петра Могили. Голи у ворота КПУ «Спартак» забили: на 34 хвилині – Скрипніченко Максим, на 43 хвилині –Біневський Сергій, на 59 хвилині – Кірєєв Віталій, на 62 хвилині — Швець Владислав, на 66 хвилині — Студенко В’ячеслав, на 70 хвилині — Рогозинський Валерій та 78 на хвилині Хуссін Тимофій.

Після проведених чотирьох ігор Чемпіонату України з футболу серед студентських команд, футбольна команда ЧНУ ім. Петра Могили посідає перше місце та має у сумі 7 очок. Чотири проведені гри складаються з двох перемог, однієї нічиї та однієї   поразки. Всього за чотири гри наша команда забила 9 голів та пропустила один гол.  На другому місці  Чемпіонату – команда КПУ «Спартак» (м. Запоріжжя) у якої 6 очок на третьому місці   ФК “Юнга – Морська академія» (м. Одеса) у якої 5 очок.

Склад команди: Агаларов Амір, Паланіца Сергій, Скрипніченко Максим, Задера Дмитро, Цвєтков Даниїл, Рогозинський Валерій, Пасічник Василь, Біневський Сергій, Березянський Павло, Кірєєв Віталій, Ткаченко Олександр.

На заміну виходили: Жемчужний Сергій, Студенко В’ячеслав, Сергєєв Дмитро, Швець Владислав, Хуссін Тимофій, Козуб Олександр, Ялосоветський Ілля.

Головний тренер команди ЧНУ ім. Петра Могили – Геннадій Кураса та тренер Кирило Димов.

Наступна гра Чемпіонату України з футболу серед студентських команд відбудеться у березні 2020 року.

Вітаємо нашу команду з перемогою!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …