ЧНУ імені Петра Могили приєднався до проєкту «Ініціатива Єдності», створеного Cormack Consultancy Group

Чорноморський національний університет імені Петра Могили приєднався до проєкту під назвою «Ініціатива Єдності», створеного Cormack Consultancy Group у партнерстві з університетською асоціацією Великобританії.
Завдання ініціативи полягає в тому, щоб об’єднати український університет із британським університетом подібної сфери. Така «єдність» допоможе українському університету знайти надійного партнера для надання кращої освіти та створення наукової співпраці.

6 червня 2022 року була проведена онлайн-зустріч із представниками Університету Суонсі (Уельс, Великобританія). Наш університет представляли проректор з науково-педагогічної та розвиваючої роботи Микола Клименко та завідувачка відділу міжнародних зв’язків Аліна Іовчева.
Модерувала зустріч менеджер Cormack Consultancy Group Анжела Стащак. Заступник директора з маркетингу, підбору та міжнародного підбору персоналу в Університеті Суонсі Емма Фрірсон Еммануель і керівник відділу професійних послуг Університету Суонсі Філіп Брофі.

Під час зустрічі обговорювалися наші досягнення та плани на майбутнє. Зазначимо, що незважаючи на те, що Миколаїв – місто прифронтове, в той же час університет не припиняє навчального процесу. Тому академічна спільнота ПМБСНУ навіть під час війни готова співпрацювати, проводити спільні дослідження, конференції, стажування та участь у грантових програмах.