ЧНУ імені Петра Могили – пріоритет № 1: про профорієнтаційну зустріч «Психологічна майстерня»

15 червня 2023 року відбулася профорієнтаційна зустріч «Психологічна майстерня» з учнями 10-х і 11-х класів Баштанського ліцею №1 Баштанської міської ради Миколаївської області. Зустріч минула в онлайновому форматі.

Захід об’єднав майбутніх абітурієнтів, які обирають психологічний фах, усвідомлюють перспективність, актуальність і своєчасність професії психолога.

Ведуча заходу, доцентка кафедри психології нашого університету Олена Дрозд, ознайомила учасників із правилами вступу, розповіла про переваги вибору Чорноморського національного університету імені Петра Могили, а також відповіла на запитання учнів.