ЧНУ імені Петра Могили посів перше місце з настільного тенісу на XIX Спортивних іграх серед вишів Миколаєва

15 березня в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбулися змагання з настільного тенісу XIX Спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти міста Миколаєва у 2021 році.

Спортивні ігри серед студентів закладів вищої освіти проводять щороку з метою розвитку студентського спорту Миколаєва, широкого залучення студентської молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропагування та формування засад здорового способу життя серед студентів.

Команда ЧНУ імені Петра Могили посіла перше місце у цьому виді спорту серед усіх вишів Миколаєва.

Загалом місця розподілилися наступним чином:

1. Чорноморський національний університет імені Петра Могили.
  2. Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова.
  3. Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського.
  4. Миколаївський національний аграрний університет.

У складі команди Могилянки виступали Зик Яна, Михайловский Кирило, Бурих Анастасія та Ткачук Артем.

Вітаємо переможців та тренерів!