ЧНУ імені Петра Могили посів 44 місце в рейтингу «ТОП-200 Україна»

На сайті, присвяченому освіті в Україні та за кордоном, www.osvita.ua опубліковано одинадцятий щорічний рейтинг ВНЗ нашої держави «Топ-200 Україна».

Згідно з оцінками показників діяльності, ЧНУ імені Петра Могили входить до 50 кращих ВНЗ України, посідаючи 44 місце у рейтингу, та залишається провідним освітнім закладом Миколаївської області і є одним із найкращих ВНЗ півдня України.

Рейтинг Миколаївських вищих навчальних закладів у ньому розподілився таким чином:

44 – Чорноморський національний університет імені Петра Могили

66 – Миколаївський національний аграрний університет

99 – Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського
126 – Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова.

Варто відзначити, що ЧНУ імені Петра Могили вже багато років стабільно входить до 50 кращих університетів України за показниками діяльності, завдяки наполегливій та плідній праці керівництва, викладачів та працівників університету; сумлінному навчанню, науковим та спортивним досягненням наших студентів; спільним перемогам та взаєморозумінню у робочому колективі!

Ознайомитися  з повним рейтингом «Топ-200 Україна»

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.