ЧНУ імені Петра Могили посів 44 місце в рейтингу «ТОП-200 Україна»

На сайті, присвяченому освіті в Україні та за кордоном, www.osvita.ua опубліковано одинадцятий щорічний рейтинг ВНЗ нашої держави «Топ-200 Україна».

Згідно з оцінками показників діяльності, ЧНУ імені Петра Могили входить до 50 кращих ВНЗ України, посідаючи 44 місце у рейтингу, та залишається провідним освітнім закладом Миколаївської області і є одним із найкращих ВНЗ півдня України.

Рейтинг Миколаївських вищих навчальних закладів у ньому розподілився таким чином:

44 – Чорноморський національний університет імені Петра Могили

66 – Миколаївський національний аграрний університет

99 – Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського
126 – Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова.

Варто відзначити, що ЧНУ імені Петра Могили вже багато років стабільно входить до 50 кращих університетів України за показниками діяльності, завдяки наполегливій та плідній праці керівництва, викладачів та працівників університету; сумлінному навчанню, науковим та спортивним досягненням наших студентів; спільним перемогам та взаєморозумінню у робочому колективі!

Ознайомитися  з повним рейтингом «Топ-200 Україна»

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики