ЧНУ імені Петра Могили посів 44 місце в рейтингу «ТОП-200 Україна»

На сайті, присвяченому освіті в Україні та за кордоном, www.osvita.ua опубліковано одинадцятий щорічний рейтинг ВНЗ нашої держави «Топ-200 Україна».

Згідно з оцінками показників діяльності, ЧНУ імені Петра Могили входить до 50 кращих ВНЗ України, посідаючи 44 місце у рейтингу, та залишається провідним освітнім закладом Миколаївської області і є одним із найкращих ВНЗ півдня України.

Рейтинг Миколаївських вищих навчальних закладів у ньому розподілився таким чином:

44 – Чорноморський національний університет імені Петра Могили

66 – Миколаївський національний аграрний університет

99 – Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського
126 – Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова.

Варто відзначити, що ЧНУ імені Петра Могили вже багато років стабільно входить до 50 кращих університетів України за показниками діяльності, завдяки наполегливій та плідній праці керівництва, викладачів та працівників університету; сумлінному навчанню, науковим та спортивним досягненням наших студентів; спільним перемогам та взаєморозумінню у робочому колективі!

Ознайомитися  з повним рейтингом «Топ-200 Україна»

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …