ЧНУ імені Петра Могили посів 13 сходинку серед ЗВО України у міжнародному рейтингу U-Multirank

Чорноморський національний університет імені Петра Могили посідає 13 сходинку з 77 вишів України в рейтингу U-Multirank.

U-Multirank – це комплексний та один із найбільш популярних рейтингів, які вимірюють якість університетів. Рейтингування проводиться з 2014 року рядом європейських дослідницьких центрів, серед яких Центр політичних досліджень вищої освіти (Нідерланди), Центр розвитку вищої освіти (Німеччина), Центр досліджень науки і технологій (Нідерланди), Фонд знань і розвитку (Іспанія) під егідою Європейської Комісії.

Рейтинг 2020 року містить інформацію про діяльність 1800 закладів вищої освіти з 92 країн світу, що робить U-Multirank наймасштабнішим міжнародним рейтингом вищої освіти. Інформація щодо закладів вищої освіти у 2020 році розглядається у розрізі п’яти категорій: навчання і викладання, дослідження, трансфер знань, міжнародна орієнтація та регіональна співпраця.

Докладніше ознайомитися з інформацією рейтингу можна за посиланням.