ЧНУ імені Петра Могили посідає 17 сходинку серед 79 університетів України в міжнародному рейтингу U-Multirank 2021

Відбулось щорічне рейтингування українських університетів у міжнародній системі U-Multirank. ЧНУ імені Петра Могили посідає 17 сходинку серед 79 університетів України за загальною оцінкою у 2021 році.

Позиції університету серед 79 вишів України:

• позиція за загальною оцінкою – 17;
  • позиція за якістю навчання і викладання – 17;
  • позиція за рівнем регіональної співпраці – 13;
  • позиція за якістю досліджень – 22;
  • позиція за трансфером знань – 26;
  • позиція за міжнародною орієнтацією – 27.

U-Multirank – це багатовимірний, орієнтований на користувачів підхід до міжнародного рейтингу вищих навчальних закладів. У ньому порівнюються результати діяльності вищих навчальних закладів за п’ятьма вимірами університетської діяльності:

• викладання і навчання;
  • дослідження;
  • передача знань;
  • міжнародна орієнтація;
  • регіональна орієнтація.

U-Multirank дозволяє проводити порівняння на рівні університету в цілому і на рівні конкретних навчальних програм. Ґрунтуючись на емпіричних даних, U-Multirank порівнює установи зі схожими інституційними профілями («подібне з подібним») і дозволяє користувачам розробляти свої власні персоналізовані рейтинги, вибираючи показники з урахуванням їхніх власних уподобань.

Рейтингування проводиться з 2014 року рядом європейських дослідницьких центрів, серед яких Центр політичних досліджень вищої освіти (Нідерланди), Центр розвитку вищої освіти (Німеччина), Центр досліджень науки і технологій (Нідерланди), Фонд знань і розвитку (Іспанія) за фінансування Європейської Комісії, Фонду Бертельсмана (Німеччина) та комерційного банку Сантандеру (Іспанія).