ЧНУ імені Петра Могили подає 3 проєкти наукових робіт для фінансування держбюджетом у 2021 році

На виконання наказу МОН України від 14.08.2020 № 1051 Чорноморський національний університет імені Петра Могили подає на конкурсний відбір проєкти 3 наукових робіт молодих учених, що пропонуються до виконання коштом загального фонду державного бюджету у 2021 році.

Вони пройшли перший етап Конкурсу та були ухвалені науково-технічною радою університету до участі у другому етапі конкурсу.

№ з/п Назва Науковий керівник
Наукові роботи
1 Актуальні проблеми українознавства, літературознавства, мистецтвознавства, мовознавства та соціальні комунікації Поліщук Ольга Леонідівна, канд. філол. наук (34 роки)
2 Нові технології виробництва матеріалів, їх оброблення, з’єднання, контролю якості; матеріалознавство; наноматеріали та нанотехнології Лисенков Едуард Анатолійович, д. фіз-мат. наук, доцент  (31 рік)
3 Розробка новітніх інформаційно-комунікаційних технологій управління інтелектуальними ресурсами для підтримки процесів прийняття рішень органами оперативного управління Швед Альона Володимирівна, канд. техн. наук, доцент (34 роки)

Конкурсний відбір оголошено у 2020 році для проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених.