ЧНУ імені Петра Могили підписав Договір про партнерство співробітництво з компанією DataArt Solutions, Inc

7 жовтня 2021 року відбулося підписання Договору про партнерство та співробітництво між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та компанією DataArt Solutions, Inc.

Предметом договору є спільна діяльність щодо підготовки фахівців в сфері ІТ, організації наукової та практичної складової їх підготовки, а також залучення молодих спеціалістів до практичної діяльності у сфері розробки продуктів ІТ відповідно до потреб сучасної галузі інформаційних систем та технологій.

Також було проведено ряд презентацій компанії для студентів факультету комп’ютерних наук, із яких вони дізналися про діяльність компанії в Україні та світі, кар’єрні можливості для студентів, найближчі заходи (конференції, ІТ-школи, Хакатони, олімпіади тощо) та багато іншого.

Нагадуємо, що у вересні 2021 року компанія DataArt до Дня програміста проводила Міжнародний конкурс із кодування, переможцем якого став студент 1-го курсу факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили Аркадій Веретілін.

Дякуємо компанії DataArt та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!