ЧНУ імені Петра Могили отримав гуманітарну технічну допомогу від норвезьких колег

28 вересня 2023 року матеріально-технічна база Чорноморського національного університету імені Петра Могили поповнилась новою потужною технікою – комп’ютерами, ноутбуками, усім важливим обладнанням до комп’ютерної системи.

Такий знак волонтерської підтримки нашому університету зробили норвезькі партнери – EYDE-Cluster, норвезька зареєстрована некомерційна організація у Арендалі.

Це Норвезький експертний центр (NCE) для стійкої переробної промисловості, який працює над переходом до сталого майбутнього. Наші члени варіюються від транснаціональних компаній, що постачають високоякісні матеріали до глобальних виробників, до регіональних постачальників, дослідницьких організацій та навчальних закладів

Допомогу в транспортуванні надали представники благодійного фонду «Щедрик».

Також колектив університетської клініки отримав частину медичних засобів.

Увесь колектив ЧНУ імені Петра Могили вдячний колегам –  Надії Шишеловій-Ханделанд (Норвегія), Риммі Погребняк (Норвегія) та Олександру Мосіну за активну та значну технічну підтримку!