ЧНУ імені Петра Могили отримав дозвіл на проведення реабілітації дітей та молоді від 3 років і старше 18

26 листопада  2020 року Фонд соціального захисту інвалідів опублікував  перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, які здійснюють заходи з реабілітації дітей з інвалідністю, до якого увійшов ЧНУ імені Петра Могили. Це означає, що Могиляка офіційно отримала дозвіл на проведення реабілітації дітей та молоді віком від 3 років і старше 18. Варто згадати, що саме передувало отриманню такого дозволу.

У 2018 році в ЧНУ імені Петра Могили на базі навчально-наукового інституту післядипломної освіти було створено Науковий дослідно-практичний центр з питань інклюзії та реабілітації. Через систему освіти та соціального захисту м. Миколаєва інформацію про центр та його кваліфікованих спеціалістів поширили серед батьків, які мали дітей з особливими освітніми потребами.

Центр почав роботу з дітьми з проблемами координації руху та порушенням ходи; з розладами аутистичного спектра; із ДЦП; із затримкою психічного розвитку; іншими патологіями, які пов’язані з органічним ураженням структур головного мозку. Зайняття з дітьми проводили в оснащених найсучаснішими дидактичними матеріалами та обладнанням кабінетах.

фото 1.jpeg

Інтерактивне обладнання кабінетів представлене інтерактивною пісочницею, інтерактивною підлогою, логопедичним дзеркалом, інтерактивною  LCD-панеллю.

фото 2.jpeg

У Науковому дослідно-практичному центрі з питань інклюзії та реабілітації налагоджена комплексна робота психологів, логопедів, реабілітологів, також долучаються до консультування фізичні терапевти, невропатолог, дитячий невролог, дитячий ортопед-травматолог, дитячий психіатр.

фото 3.jpeg

Сьогодні Науковий дослідно-практичний центр з питань інклюзії та реабілітації розташований у будівлі університетської поліклініки. Отримання офіційного дозволу на проведення реабілітації дітей та молоді віком від 3 років і старше 18 років ЧНУ імені Петра Могили є високою оцінкою якості роботи ЗВО у медичному напрямі.

Пишаймося нашими фахівцями!