ЧНУ імені Петра Могили оголошує набір на безкоштовні курси в рамках проєкту «Норвегія – Україна»


Чорноморський національний університет імені Петра Могили оголошує набір слухачів курсів за напрямом «Створення стартапу та організація власної справи» в рамках проєкту «Норвегія – Україна» серед військовослужбовців, учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей.

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ (оплачує Королівство Норвегії).

Строки навчання: з 21 квітня 2020 року по 21 липня 2020 року. Починається навчання дистанційно, а по завершенню карантину переходить в звичайний режим (але для тих, хто не може прийти на пари, буде можливість продовжити навчання дистанційно).

Графік навчання (дистанційного та очного): понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця – з 17.30 до 20.00, та субота – з 9.00 до 14.00.

Як результат навчання, ви напишете бізнес план на організацію та відкриття власної справи. Учасники АТО/ООС, які проживають у м. Миколаїв, також матимуть змогу подати свої бізнес плани на конкурс від Миколаївської обласної державної адміністрації на отримання 50000 гривень для відкриття власної справи.

По завершенню навчання кожен слухач отримує свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка, диплом від Міністерства оборони Королівства Норвегії та Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії, Сертифікат про завершення навчання від ЧНУ імені Петра Могили та НОРД університету (Норвегія).
Вимоги до учасників:

  • Кадрові військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, що завершують службу в поточному році або звільнені в запас (у відставку) на протязі останніх трьох років (стаж служби не менше 10 років). Причини звільнення: завершення контракту, медичні показання, реформування ЗСУ;
  • Учасники бойових дій;
  • Члени сімей (дружина/чоловік) всіх трьох вищевказаних категорій;
  • Члени сімей загиблих учасників бойових дій (дружина/чоловік).

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами/Viber: (096) 497-64-18, (099) 606-42-69 (Катерина); e-mail: zapominayka@gmail.com

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …