ЧНУ імені Петра Могили оголошує набір на безкоштовні курси в рамках проєкту «Норвегія – Україна»


Чорноморський національний університет імені Петра Могили оголошує набір слухачів курсів за напрямом «Створення стартапу та організація власної справи» в рамках проєкту «Норвегія – Україна» серед військовослужбовців, учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей.

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ (оплачує Королівство Норвегії).

Строки навчання: з 21 квітня 2020 року по 21 липня 2020 року. Починається навчання дистанційно, а по завершенню карантину переходить в звичайний режим (але для тих, хто не може прийти на пари, буде можливість продовжити навчання дистанційно).

Графік навчання (дистанційного та очного): понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця – з 17.30 до 20.00, та субота – з 9.00 до 14.00.

Як результат навчання, ви напишете бізнес план на організацію та відкриття власної справи. Учасники АТО/ООС, які проживають у м. Миколаїв, також матимуть змогу подати свої бізнес плани на конкурс від Миколаївської обласної державної адміністрації на отримання 50000 гривень для відкриття власної справи.

По завершенню навчання кожен слухач отримує свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка, диплом від Міністерства оборони Королівства Норвегії та Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії, Сертифікат про завершення навчання від ЧНУ імені Петра Могили та НОРД університету (Норвегія).
Вимоги до учасників:

  • Кадрові військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, що завершують службу в поточному році або звільнені в запас (у відставку) на протязі останніх трьох років (стаж служби не менше 10 років). Причини звільнення: завершення контракту, медичні показання, реформування ЗСУ;
  • Учасники бойових дій;
  • Члени сімей (дружина/чоловік) всіх трьох вищевказаних категорій;
  • Члени сімей загиблих учасників бойових дій (дружина/чоловік).

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами/Viber: (096) 497-64-18, (099) 606-42-69 (Катерина); e-mail: zapominayka@gmail.com

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …