ЧНУ імені Петра Могили набирає на навчання політологів за новим стандартом

У липні 2020 року Міністерством освіти і науки України був затверджений Стандарт вищої освіти за спеціальністю 052 «Політологія» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Прийняття стандарту спрямоване на забезпечення високого рівня підготовки фахівців за спеціальністю «Політологія», який відповідає кращим світовим зразкам. Цей стандарт у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили буде запроваджений уже в цьому навчальному році з вересня 2020 року.

Кафедра політичних наук, яка здійснює підготовку фахівців-політологів, з метою більш глибокого і детального ознайомлення абітурієнтів з спеціальністю 052 «Політологія», створила спеціальний сайт, на якому розміщена різноманітна інформація щодо цієї спеціальності. На сайті абітурієнти можуть познайомитися з умовами вступу на спеціальність, підходами університету до організації навчального процесу, працевлаштуванням підготовлених фахівців, найкращими випускниками та іншою інформацією. На сайті передбачене інтерактивне спілкування: там можна отримати консультацію фахівців, поставити свої питання та обговорити їх безпосередньо на сайті за посиланням.