ЧНУ імені Петра Могили набирає на навчання політологів за новим стандартом


У липні 2020 року Міністерством освіти і науки України був затверджений Стандарт вищої освіти за спеціальністю 052 «Політологія» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Прийняття стандарту спрямоване на забезпечення високого рівня підготовки фахівців за спеціальністю «Політологія», який відповідає кращим світовим зразкам. Цей стандарт у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили буде запроваджений уже в цьому навчальному році з вересня 2020 року.

Кафедра політичних наук, яка здійснює підготовку фахівців-політологів, з метою більш глибокого і детального ознайомлення абітурієнтів з спеціальністю 052 «Політологія», створила спеціальний сайт, на якому розміщена різноманітна інформація щодо цієї спеціальності. На сайті абітурієнти можуть познайомитися з умовами вступу на спеціальність, підходами університету до організації навчального процесу, працевлаштуванням підготовлених фахівців, найкращими випускниками та іншою інформацією. На сайті передбачене інтерактивне спілкування: там можна отримати консультацію фахівців, поставити свої питання та обговорити їх безпосередньо на сайті за посиланням.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …