ЧНУ імені Петра Могили на виставці FORMAT23 в Дербі (Велика Британія): Фотороботи керівниці медіацентру Анни Синякової “Розбите серденько”

Фотороботи керівниці медіацентру Чорноморського національного університету імені Петра Могили Анни Синякової були представлені на виставці FORMAT23 в Дербі (Велика Британія).

Одним з експонатів виставки стали фото ЧНУ імені Петра Могили після влучання в нього ворожих ракет влітку 2022 року. Фоторобота супроводжувалася короткою розповіддю Анни про роботу університету до війни та після повномасштабного вторгнення. Авторка тексту наголосила, що університет продовжує працювати та навчати студентів, дотримуючись неофіційного девізу «Незламний університет незламного міста».

Співорганізатор проєкту, професор Університету Дербі, фоторедактор Філіп Харіс розповів про мету створення такої фотовиставки: «Цей проект було започатковано з метою дозволити українським переселенцям розповісти свою історію. Завдання полягало в тому, що вони можуть писати все, що хочуть. Це був їхній вибір. Ви прочитаєте розповіді, що стосуються досвіду, який ми ніколи не чекали знову побачити на Заході. Ми ніколи не повинні ігнорувати численні конфлікти, які лютують в інших частинах світу. А саме цей конфлікт робить війну ближчою до нас».

Пишаємося досягненнями своїх працівників!

Бажаємо сил та наснаги в подальшій професійній діяльності!