ЧНУ імені Петра Могили формує асоціацію випускників університету

Інститути та факультети ЧНУ імені Петра Могили працюють над створенням асоціації випускників університету. Ідея її створення виникла давно, але саме 25 річниця університету стала приємною нагодою для втілення у життя такого задуму.

Мета асоціації – налагодження зв’язків між університетом та випускниками, об’єднання випускників ЧНУ імені Петра Могили для збереження традицій та підвищення престижу університету. А також створення простору для освітнього, наукового, культурного та професійного спілкування.

Наразі триває підготовчий етап створення Асоціації: з листопада 2020 р. розпочато електронну реєстрацію випускників.

Долучитися до спільноти можна за посиланням.

Інформація для довідок за телефоном: 76-92-84, 067-11-75-026, Авраменко Юлія Андріївна.