“ЧНУ імені Петра Могили – дуже прогресивний університет”: доцент Андрій Васильєв пройшов стажування у Стенфордській вищій школі бізнесу

Протягом лютого – квітня 2024 року доцент кафедри фінансів і кредиту ЧНУ імені Петра Могили Андрій Васильєв пройшов стажування за програмою Stanford Ignite Ukraine в Стенфордському університеті, Каліфорнія (США).

Програма надала комплексний досвід практичних навичок та викладання, починаючи від побудови бізнес-моделей, стратегічного управління, фінансів, теорії ігор до дизайн-мислення, маркетингу та комунікацій. Ці знання, отримані безпосередньо від провідних світових професорів, будуть використані в роботі кафедри під час викладання дисциплін «Управління та фінансування стартапів», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Міжнародна економіка» тощо.

Stanford Graduate School of Business за різними рейтингами є школою бізнесу №1 у США та світі. Викладачами програми стали Стів Бланк, Йоссі Фейнберг, Мет Абрахамс, Джонатан Левав та інші. Викладання дисциплін в ЧНУ імені Петра Могили базується на їх підручниках, і особисте стажування у них є потужним професійним досвідом. Отримані в Кремнієвій долині фундаментальні інструменти, контакти та інсайти допоможуть підвищити успіх наших студентів різних спеціальностей, що необхідно для підвищення продуктивності економіки та відбудови України.

Програма Stanford Ignite Ukraine реалізується CfE Accelerator та Stanford Graduate School of Business за підтримки Мінекономіки України, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Українського католицького університету. Ідейною натхненницею програми є Наталія Анон, яка, закінчивши Stanford GSB, мріяла поділитися з українцями подібним досвідом.