ЧНУ імені Петра Могили долучився до відзначення Дня єднання

Представники Чорноморського національного університету 16 лютого доєднались до відзначення Дня єднання. У сквері Юних героїв відбулись урочисті заходи та церемонія підняття великого Державного Прапора України.

Відтепер щороку 16 лютого в Україні відзначатимуть державне свято –  День єднання. Цього дня закликають підіймати національні прапори на будинках і спорудах в усіх населених пунктах та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки.

Від ЧНУ імені Петра Могили до відзначення Дня єднання у сквері Юних героїв долучились ректор Леонід Клименко, перший проректор Наталія Іщенко, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Володимир Беглиця, викладачі та студенти факультету політичних наук та інституту філології.

Присутніх привітали голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич. Після вітальних слів пролунав Гімн України та відбулось підняття великого Державного Прапора України.

До Всеукраїнського свята долучились і представники структурних підрозділів університету. Одночасно о 10 годині у різних відділах ЧНУ імені Петра Могили відбулось виконання Гімну України.