ЧНУ імені Петра Могили долучився до Української науково-освітньої IT-асоціації

Під час науково-практичного семінару «Інформаційні технології моніторингу і прийняття рішень в складних системах» на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») відбулися установчі збори засновників нового громадського всеукраїнського об’єднання в області інформаційних технологій «Українське науково-освітнє ІТ товариство» – ГО УНІТ.

«Сьогодні дуже важлива подія – створення громадської організації фахівців IT-сфери. Разом у нас є можливість рухатися вперед, створювати документи, програми для підготовки IT-фахівців. Сьогодні є питання, які потрібно обговорювати у зв’язку з розвитком цього напрямку», – сказав ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол.

Науково-практичний семінар та Українське науково-освітнє IT товариство зібрали спеціалістів в області інформаційних технологій з різних регіонів України, зокрема, від Миколаєва активну участь у засіданні взяли д.т.н., професор кафедри інтелектуальних інформаційних технологій ЧНУ ім. Петра Могили Ю.П.Кондратенко та д.т.н., зав. кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій ЧНУ ім. Петра Могили О.М. Трунов, які долучились до обговорення Статуту нової асоціації.

Головою Правління Українського науково-освітнього ІТ товариства обрано д.т.н., професора В.С. Харченка (НТУ «ХАІ»), головою Наглядової Ради – д.т.н., професора О.А. Павлова (НТУУ «КПІ»). До складу Наглядової Ради було обрано професора Ю.П.Кондратенка.

Після реєстрації Українського науково-освітнього ІТ товариства в Міністерстві юстиції України, спеціалісти та науковці у сфері інформаційних технологій зможуть вступити до складу новоствореної професійної ІТ-асоціації за рекомендацією одного з учасників установчих зборів (засновників).

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.