ЧНУ імені Петра Могили долучився до Української науково-освітньої IT-асоціації

Під час науково-практичного семінару «Інформаційні технології моніторингу і прийняття рішень в складних системах» на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») відбулися установчі збори засновників нового громадського всеукраїнського об’єднання в області інформаційних технологій «Українське науково-освітнє ІТ товариство» – ГО УНІТ.

«Сьогодні дуже важлива подія – створення громадської організації фахівців IT-сфери. Разом у нас є можливість рухатися вперед, створювати документи, програми для підготовки IT-фахівців. Сьогодні є питання, які потрібно обговорювати у зв’язку з розвитком цього напрямку», – сказав ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол.

Науково-практичний семінар та Українське науково-освітнє IT товариство зібрали спеціалістів в області інформаційних технологій з різних регіонів України, зокрема, від Миколаєва активну участь у засіданні взяли д.т.н., професор кафедри інтелектуальних інформаційних технологій ЧНУ ім. Петра Могили Ю.П.Кондратенко та д.т.н., зав. кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій ЧНУ ім. Петра Могили О.М. Трунов, які долучились до обговорення Статуту нової асоціації.

Головою Правління Українського науково-освітнього ІТ товариства обрано д.т.н., професора В.С. Харченка (НТУ «ХАІ»), головою Наглядової Ради – д.т.н., професора О.А. Павлова (НТУУ «КПІ»). До складу Наглядової Ради було обрано професора Ю.П.Кондратенка.

Після реєстрації Українського науково-освітнього ІТ товариства в Міністерстві юстиції України, спеціалісти та науковці у сфері інформаційних технологій зможуть вступити до складу новоствореної професійної ІТ-асоціації за рекомендацією одного з учасників установчих зборів (засновників).