ЧНУ імені Петра Могили долучився до Науково-мистецького заходу “Музи не мовчать”

Викладачі, студенти, аспіранти, співробітники ЧНУ імені Петра Могили активно долучилися до організації Науково-мистецького форуму «Музи не мовчать», що тривав протягом 20 – 25 червня 2022 року. Організатором заходу став Інститут літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України.

Адміністрація Інституту-організатора щиро вдячна за активну участь колективу Могилянки у важливому актуальному форумі.

Як зазначає директор Інституту Микола Жулинський у листі-подяці:

Співробітники університету активно долучилися до заходу та подій цієї міжнародної науково-мистецької акції, узяли участь як слухачі, глядачі, учасники дискусій. Окремо варто відзначити роботу доктора філологічних наук, професора Тетяни Шестопалової, яка долучилася до організації окремих подій форуму, зокрема взяла участь у підготовці пам’ятної презентації на пошанування українських поетів – загиблих воїнів ЗСУ. Фотопроєкт-реквієм «Я повернусь у слові!» став своєрідною «хвилиною мовчання» на пошанування високої жертви тих людей культури, літератури, які віддали свої життя за вільну від російського загарбника Україну.

Науково-мистецький форум «Музи не мовчать!» став знаковою подією єдності української інтелігенції та прояву патріотичного духу, часткою унікального явища інтелектуального фронту України, який протистоїть злу російського вторгнення.

Лист-подяка ЧНУ імені Петра Могили від адміністрації Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України.