ЧНУ імені Петра Могили долучається до відзначення Міжнародного дня волонтера!

Шановні студенти, викладачі та співробітники Чорноморського національного університету імені Петра Могили!

Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день волонтера, свято, яке об’єднує нас у визнанні та вдячності тим, хто неустанно працює на благо інших та спрямовує свою енергію на важливі справи.

Волонтерська діяльність – це не тільки можливість допомагати тим, хто цього потребує, але й шлях до особистого розвитку та збагачення власного досвіду. Спільні проєкти, ініціативи та заходи створюють не тільки сприятливу атмосферу для розвитку цінних навичок, але й сприяють формуванню важливих цінностей та відкривають нові горизонти.

Саме тому, ми пишаємось кожною та кожним представником нашого університету, які допомагають ЗСУ, людям із окупованих територій та всім, хто потребує допомоги.

Колектив ЧНУ імені Петра Могили пишається своєю активною та відданою волонтерською спільнотою. Готовність представників університету допомагати, підтримувати та надихати інших – це приклад та одночасно виклик для нас усіх.

Сьогодні вшановуємо кожного, хто обирає шлях добровільної допомоги, та висловлюємо глибоку вдячність за ваш внесок у будівництво кращого, безпечнішого суспільства.

Нехай кожен день приносить вам, нашим волонтерам, задоволення від ваших досягнень та нових зустрічей, а ваша робота буде плідною та надихаючою. Разом ми здатні змінювати світ на краще, і це свято є символом нашої єдності та солідарності.

Слава Україні!