ЧНУ імені Петра Могили буде передано будівлю колишньої дитячої інфекційної лікарні в Миколаєві

На розгляд сесії Миколаївської облради 12 червня 2020 року було винесено питання про передачу будівлі колишньої дитячої інфекційної лікарні в управління ЧНУ імені Петра Могили. Про це повідомляє Інше ТБ.

«Провідником» цього проєкту рішення була глава Миколаївської облради Вікторія Москаленко.

«Це питання, по якому до нас вже два роки звертається керівник нашого Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Клименко Леонід Павлович, для того, щоб розмістити в приміщенні клініку, яка дасть можливість навчати лікарів і давати вищу освіту. Ми обговорили це на комісії з питань житлово-комунального господарства, ми обговорили це питання з нашої ДЮСШ, яка розміщена в «Трудових резервах», а це приміщення Чорноморського університету, – сказала Вікторія Москаленко.

Депутатський корпус 40 голосами «за» ухвалила рішення, згідно з яким облрада дала згоду «на передачу будівлі по Вул. 9-а Поздовжня, 10-а в Миколаєві в державну власність до сфери управління МОН з подальшим його закріпленням на праві оперативного управління за ЧНУ ім. Петра Могили при умові не відчуження у приватну власність і використання цього нерухомого майна ЧНУ ім. Петра Могили відповідно до його статутних завдань».

Ректор університету Леонід Клименко давно хотів отримати будівлю для облаштування університетської клініки. У квітні 2019 року Миколаївська Могилянка попросила міськраду передати університету недобудову на 3-й Слобідській, однак міськрада не погодилася це зробити. Провалили депутати міськради голосування з цього питання і в липні 2019 року, хоча Л.Кліменко тоді заявив, що Кабмін просто так не віддасть місту стадіон і фехтувальний зал, і в обмін на недобудову на 3-й Слобідській буде переданий спорткомплекс «Трудові резерви».