ЧНУ імені Петра Могили бере участь у новому освітньому проєкті

У День захисників і захисниць України Чорноморський національний університет імені Петра Могили символічно стоїть на обороні освіти!

Чорноморський національний університет імені Петра Могили разом із Національним університетом «Львівська політехніка» беруть участь у великому проєкті «Сприяння професійному навчанню та залученості студентів через комплексну систему менторства і тьюторства у ЗВО» (Promoting professional education and students engagement through comprehensive mentoring and tutoring system at HEIs (PROMENT), що діє в межах програми ЕРАЗМУС+.

Так, 14 жовтня 2022 року учасники проєкту провели первинну зустріч, де презентували свої команди від кожного університету, обговорили актуальність розбудови нової освіти, а також умови подальшої роботи та терміни виконання поставлених завдань.

Команду ЧНУ імені Петра Могили представляють в. о. проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва, докторка юридичних наук, професорка Алла Коваль, кандидатка економічних наук, доцентка Наталія Іщенко та кандидатка філологічних наук, доцентка Ольга Тулузакова.

Постійну інформаційну та технічну підтримку надає провідна фахівчиня відділу міжнародних зв’язків Могилянки Олена Філімонова.

З нетерпінням чекаємо на початок реалізації проєктів!

Бажаємо виконавцям проєктів та нашим партнерам натхнення та успіхів!