ЧНУ ім. Петра Могили взяв участь у щорічному «Науковому пікніку»


Цієї суботи, 7 вересня, в Миколаєві пройшов 4-ий щорічний «Науковий пікнік». Зазвичай цей захід проходить на головній вулиці міста – Соборній, але цього разу місцем проведення обрали Восьмий причал.

«Науковий пікнік» – це некомерційний проект, який направлений на популяризацію науки в неформальному спілкуванні. Ідею проведення таких заходів  запозичили в польських науковців і тепер проводять по всій Україні. Таким чином містяни мають змогу в ігровій формі ознайомитися з науковими та культурними досягненнями свого міста. В Миколаєві до заходу залучились представники багатьох навчальних закладів, серед них – студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили.

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили допомагав присутнім школярам визначитися з майбутньою професією. Для дітей молодшого віку була передбачена цікава гра, а на школярів чекала інтерактивна гра з картками.

Кафедра екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили представила різноманітні  прилади для вимірювання параметрів довкілля, зокрема дозиметр-радіометр для вимірювання радіації, сучасний тестер інтенсивності електромагнітного випромінювання, який використовують при роботі з персональним комп’ютером, використанні смартфонів, мікрохвильової печі, радіостанцій тощо. А за допомогою пристроїв для вимірювання нітратів усі присутні могли власноруч перевірити якість овочів та чистоту питної води.

«Це лише частка того, що ми можемо показати. На нашій кафедрі є хімічна лабораторія, де знаходиться ще чимало пристроїв. Також в умовах лабораторії  можна провести більше цікавих експериментів», – зазначає старший викладач ЧНУ ім. Петра Могили Олена Макарова.

З численними розробками взяв участь у Науковому пікніку Факультет комп’ютерних наук Могилянки. На заході були представлені результати роботи викладачів та студентів в  галузі комп’ютерної інженерії, інженерії програмного забезпечення, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

 «Як бачите, наша виставка викликала дуже велику зацікавленість. Сьогодні у нас представлено чимало нових розробок, адже кожен рік у нас з’являються  нові студенти зі своїми креативними ідеями, які вони потім  втілюють в життя. Серед новинок:  ігри, розроблені нашими  студентами, новий 3D принтер, роботи-маніпулятори, керовані автоматизовані машинки, рука-маніпулятор», – розповідає декан Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили Анжела Бойко.

Сподіваємось, що з кожним роком кількість студентів, які будуть представляти свої наукові доробки на «Науковому пікніку», тільки  зростатиме.

 

 

 

Події та оголошення


веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …

вересня
27
Оголошено триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів

Миколаївський центр журналістських розслідувань оголошує набір на триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів з Миколаївської та Одеської областей. Дата та місце проведення: 11-13 жовтня, місто Миколаїв. Протягом тренінгу учасники опанують методологію проведення журналістських розслідувань, навчаться працювати з базами даних та он-лайн інструментами зі …