ЧНУ ім. Петра Могили взяв участь у щорічному «Науковому пікніку»


Цієї суботи, 7 вересня, в Миколаєві пройшов 4-ий щорічний «Науковий пікнік». Зазвичай цей захід проходить на головній вулиці міста – Соборній, але цього разу місцем проведення обрали Восьмий причал.

«Науковий пікнік» – це некомерційний проект, який направлений на популяризацію науки в неформальному спілкуванні. Ідею проведення таких заходів  запозичили в польських науковців і тепер проводять по всій Україні. Таким чином містяни мають змогу в ігровій формі ознайомитися з науковими та культурними досягненнями свого міста. В Миколаєві до заходу залучились представники багатьох навчальних закладів, серед них – студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили.

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили допомагав присутнім школярам визначитися з майбутньою професією. Для дітей молодшого віку була передбачена цікава гра, а на школярів чекала інтерактивна гра з картками.

Кафедра екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили представила різноманітні  прилади для вимірювання параметрів довкілля, зокрема дозиметр-радіометр для вимірювання радіації, сучасний тестер інтенсивності електромагнітного випромінювання, який використовують при роботі з персональним комп’ютером, використанні смартфонів, мікрохвильової печі, радіостанцій тощо. А за допомогою пристроїв для вимірювання нітратів усі присутні могли власноруч перевірити якість овочів та чистоту питної води.

«Це лише частка того, що ми можемо показати. На нашій кафедрі є хімічна лабораторія, де знаходиться ще чимало пристроїв. Також в умовах лабораторії  можна провести більше цікавих експериментів», – зазначає старший викладач ЧНУ ім. Петра Могили Олена Макарова.

З численними розробками взяв участь у Науковому пікніку Факультет комп’ютерних наук Могилянки. На заході були представлені результати роботи викладачів та студентів в  галузі комп’ютерної інженерії, інженерії програмного забезпечення, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

 «Як бачите, наша виставка викликала дуже велику зацікавленість. Сьогодні у нас представлено чимало нових розробок, адже кожен рік у нас з’являються  нові студенти зі своїми креативними ідеями, які вони потім  втілюють в життя. Серед новинок:  ігри, розроблені нашими  студентами, новий 3D принтер, роботи-маніпулятори, керовані автоматизовані машинки, рука-маніпулятор», – розповідає декан Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили Анжела Бойко.

Сподіваємось, що з кожним роком кількість студентів, які будуть представляти свої наукові доробки на «Науковому пікніку», тільки  зростатиме.

 

 

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут