ЧНУ ім. Петра Могили взяв участь у першому модулі тренінгу на базі Tech StartUp School


ЧНУ імені Могили один із 20 українських університетів, які долучились до програми розвитку екосистеми бізнес-інкубаторів при університетах України в межах Проєкту ЮНІДО/ГЕФ «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для малих та середніх підприємств в Україні» (Проєкт GCIP Ukraine).

Проєкт розпочав програму навчання для представників стартап-інкубаторів при університетах України. Перший модуль тренінгу, що відбувся 28-30 жовтня 2019 року на базі Tech StartUp School Національного університету “Львівська політехніка”, був зосереджений на питаннях створення та функціонування стартап-інкубаторів та покращення підприємницької діяльності університетів.

Представником від ЧНУ імені Могили була старший викладач кафедри екології Алексєєва Анна Олександрівна, яка разом з представниками 20 українських університетів, серед яких Національний університет “Києво-Могилянська академія”, НУБіП України, Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського «ХАІ» та інші, вивчали найкращі міжнародні та вітчизняні практики створення бізнес-інкубаторів при вищих навчальних закладах.

Надалі в ЧНУ імені Петра Могили планується створення бізнес-інкубатору для забезпечення розвитку академічного підприємництва, зокрема серед студентів, через формування середовища підтримки інвестиційної та інноваційної діяльності.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …