ЧНУ ім. Петра Могили взяв участь у першому модулі тренінгу на базі Tech StartUp School

ЧНУ імені Могили один із 20 українських університетів, які долучились до програми розвитку екосистеми бізнес-інкубаторів при університетах України в межах Проєкту ЮНІДО/ГЕФ «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для малих та середніх підприємств в Україні» (Проєкт GCIP Ukraine).

Проєкт розпочав програму навчання для представників стартап-інкубаторів при університетах України. Перший модуль тренінгу, що відбувся 28-30 жовтня 2019 року на базі Tech StartUp School Національного університету “Львівська політехніка”, був зосереджений на питаннях створення та функціонування стартап-інкубаторів та покращення підприємницької діяльності університетів.

Представником від ЧНУ імені Могили була старший викладач кафедри екології Алексєєва Анна Олександрівна, яка разом з представниками 20 українських університетів, серед яких Національний університет “Києво-Могилянська академія”, НУБіП України, Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського «ХАІ» та інші, вивчали найкращі міжнародні та вітчизняні практики створення бізнес-інкубаторів при вищих навчальних закладах.

Надалі в ЧНУ імені Петра Могили планується створення бізнес-інкубатору для забезпечення розвитку академічного підприємництва, зокрема серед студентів, через формування середовища підтримки інвестиційної та інноваційної діяльності.