ЧНУ ім. Петра Могили взяв участь у «Науковому пікніку»

16 червня студенти та викладачі Чорноморського національного університету взяли участь у міському проекті під назвою «Науковий пікнік». Це некомерційний проект, який направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні науковців та мешканців міста.

На вулиці Соборній зібралися представники майже всіх вищих навчальних закладів міста Миколаєва. ЧНУ ім. Петра Могили представляли комп’ютерний факультет та медичний інститут.

Студентка спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Кременченко Олена та студент економічного факультету Борейко Нікіта представляли проект «PlayStick» – інноваційний геймпад (пристрій-рукоятка керування у відеоіграх) для планшета та мобільного телефону, який викликав велику зацікавленість дітей та дорослих.

Студент Ткаченко Павло та старший викладач Бєліков Олександр (спеціальність «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології») разом зі студентом медичного інституту Ремізом Дмитром представляли проекти «MedLed» та «Ultimate Mask». І цей проект не залишився без уваги миколаївців.

На головній вулиці міста під час «Наукового пікніка» панувала весела невимушена атмосфера, було багато зацікавлених глядачів. Організатори заходу планують проводити подібні виставки регулярно, щоб містяни могли ознайомитися зі здобутками молодих науковців нашого міста.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.