ЧНУ ім. Петра Могили взяв участь у гала-параді до святкування Дня міста Миколаєва

Цієї суботи, 14 вересня, Миколаїв святкував 230-ту річницю з дня заснування. Для містян приготували чимало розважальних заходів.

Розпочалось святкування Дня міста з танцювального номеру, в якому взяли участь близько 600 танцюристів різного віку. Після офіційної частини розпочався сам гала-парад масова, динамічна процесія з елементами карнавальної ходи, танцювальних композицій та шоу-ефектів.

Студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у параді, а також представили свої наукові, спортивні та культурні здобутки містянам.

Факультет комп’ютерних наук представив численні розробки – результати роботи викладачів та студентів в  галузі комп’ютерної інженерії, інженерії програмного забезпечення, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій. Серед новинок були показані новий 3D-принтер, роботи-маніпулятори, керовані автоматизовані машинки тощо.

Кафедра екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили разом зі студентами-екологами другого курсу представила наукові розробки кафедри із захисту навколишнього середовища:

• біологічний метод дезактивації і розсолення технологічних водойм,
  • фіторемедіація поверхонь техногенних масивів,
  • система екстреної йодної профілактики при аваріях на ядерних установках,
  • біотехнологія регулювання техногенно-порушених підземних гідроекосистем, тощо.

Студенти-екологи Могилянки демонстрували свої навички та давали змогу провести всім зацікавленим вимірювання параметрів навколишнього середовища:

• вимірювання забруднення овочів і фруктів нітратами і радіонуклідами,
  • вимірювання рівня шкідливості електромагнітного випромінювання від смартфонів,
  • експрес-вимірювання рівня забруднення поверхонь гамма-випромінюючими радіонуклідами тощо.

Співробітники та студенти-волонтери Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню під час заходу проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу серед потенційних абітурієнтів та їхніх батьків щодо програми та “родзинок” Дня відкритих дверей ЧНУімені Петра Могили 28 вересня 2019 року, запрошуючи зацікавлених учнів до активної участі в “Могилянському Profi-Festі”.

Інтерактивні психологічні ігри для містян і гостів Миколаєва підготували представники кафедри Психології медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили. Також на святі від Могилянки виступила з композицією керівник вокальної студії Елєн Торосян.

Загалом основу параду склали муніципальні служби, комунальні заклади, що презентують технічний потенціал міста, приватні підприємства, громадські об’єднання, активні городяни, які разом демонструють міць і велич Миколаєва. Медицина, спорт, культура, освіта, молодь міста, правоохоронні органи, приватний бізнес  об’єдналися в одну єдину колону, що представляла розвиток і значні досягнення міста за останній десяток років.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики