ЧНУ ім. Петра Могили відвідали діти та батьки ГО “Усмішка дитини”


1 листопада з дружнім візитом ЧНУ ім. Петра Могили відвідали діти з особливими освітніми потребами та їхні батьки, члени громадської організації “Усмішка дитини”. 

Представники Центру соціально-психологічної підтримки студентів, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили став ініціатором цієї зустрічі. Мета діяльності ГО “Усмішка дитини” – сприяти соціалізації та адаптації дітей до навколишнього середовища, розвивати вміння діяти в різних ситуаціях.

Гостям організували екскурсію університетом: в галереї мистецтв розповіли про картини художника  Леоніда Ященка, а в нещодавно створеній музейній кімнаті зробили екскурс в історію становлення університету.

Після цього діти та батьки відвідали Науковий дослідно-практичний центр ЧНУ ім. Петра Могили, де діти мали змогу протестувати інтерактивне інноваційне обладнання лабораторії.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …