ЧНУ ім. Петра Могили відроджує фестиваль «Зірки Причорномор’я»

ЧНУ ім. Петра Могили відроджує фестиваль «Зірки Причорномор’я», який направлений на підтримку учнівської молоді в різних видах мистецтва, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації молодих митців, а також виховання поваги до культури рідного краю.

Заявки на участь у фестивалі приймають до 10 січня, а виступи конкурсантів розпочнуться 14 січня в оновленій актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили.

«Цей конкурс не лише допомагає розвиватися творчій молоді, а й ознайомить школярів з культурним життям. Наш університет організовував цей конкурс 14 років поспіль, але деякий час у нас не було можливості його проводити. У цьому році відремонтували актовий зал і тепер ми можемо приймати конкурсантів», – розповідає керівник культурно-мистецького центру ЧНУ ім. Петра Могили Олена Монахова.

Нагадаємо, що учні позашкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів можуть показати свої таланти у вокальному та хореографічному мистецтвах. Обирати переможців буде професійне журі, до складу якого увійдуть компетентні спеціалісти, діячі культури та мистецтва.

Більше інформації про фестиваль  на сайті ЧНУ ім. Петра Могили: https://chmnu.edu.ua/zaproshuyemo-vzyati-uchast-u-festivali-konkursi-zirki-prichornomor-ya-2/

Вебінари Web of Science

Шановні колеги! Інформуємо про вебінари, що заплановані на 25-27 березня 2019 і ми чекаємо Вас на заходах!

Вакцинація проти кору

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання: