ЧНУ ім. Петра Могили відроджує фестиваль «Зірки Причорномор’я»

ЧНУ ім. Петра Могили відроджує фестиваль «Зірки Причорномор’я», який направлений на підтримку учнівської молоді в різних видах мистецтва, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації молодих митців, а також виховання поваги до культури рідного краю.

Заявки на участь у фестивалі приймають до 10 січня, а виступи конкурсантів розпочнуться 14 січня в оновленій актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили.

«Цей конкурс не лише допомагає розвиватися творчій молоді, а й ознайомить школярів з культурним життям. Наш університет організовував цей конкурс 14 років поспіль, але деякий час у нас не було можливості його проводити. У цьому році відремонтували актовий зал і тепер ми можемо приймати конкурсантів», – розповідає керівник культурно-мистецького центру ЧНУ ім. Петра Могили Олена Монахова.

Нагадаємо, що учні позашкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів можуть показати свої таланти у вокальному та хореографічному мистецтвах. Обирати переможців буде професійне журі, до складу якого увійдуть компетентні спеціалісти, діячі культури та мистецтва.

Більше інформації про фестиваль  на сайті ЧНУ ім. Петра Могили: https://chmnu.edu.ua/zaproshuyemo-vzyati-uchast-u-festivali-konkursi-zirki-prichornomor-ya-2/

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.