ЧНУ ім. Петра Могили відроджує фестиваль «Зірки Причорномор’я»

ЧНУ ім. Петра Могили відроджує фестиваль «Зірки Причорномор’я», який направлений на підтримку учнівської молоді в різних видах мистецтва, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації молодих митців, а також виховання поваги до культури рідного краю.

Заявки на участь у фестивалі приймають до 10 січня, а виступи конкурсантів розпочнуться 14 січня в оновленій актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили.

«Цей конкурс не лише допомагає розвиватися творчій молоді, а й ознайомить школярів з культурним життям. Наш університет організовував цей конкурс 14 років поспіль, але деякий час у нас не було можливості його проводити. У цьому році відремонтували актовий зал і тепер ми можемо приймати конкурсантів», – розповідає керівник культурно-мистецького центру ЧНУ ім. Петра Могили Олена Монахова.

Нагадаємо, що учні позашкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів можуть показати свої таланти у вокальному та хореографічному мистецтвах. Обирати переможців буде професійне журі, до складу якого увійдуть компетентні спеціалісти, діячі культури та мистецтва.

Більше інформації про фестиваль  на сайті ЧНУ ім. Петра Могили: https://chmnu.edu.ua/zaproshuyemo-vzyati-uchast-u-festivali-konkursi-zirki-prichornomor-ya-2/

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …