ЧНУ ім. Петра Могили відроджує фестиваль «Зірки Причорномор’я»

ЧНУ ім. Петра Могили відроджує фестиваль «Зірки Причорномор’я», який направлений на підтримку учнівської молоді в різних видах мистецтва, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації молодих митців, а також виховання поваги до культури рідного краю.

Заявки на участь у фестивалі приймають до 10 січня, а виступи конкурсантів розпочнуться 14 січня в оновленій актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили.

«Цей конкурс не лише допомагає розвиватися творчій молоді, а й ознайомить школярів з культурним життям. Наш університет організовував цей конкурс 14 років поспіль, але деякий час у нас не було можливості його проводити. У цьому році відремонтували актовий зал і тепер ми можемо приймати конкурсантів», – розповідає керівник культурно-мистецького центру ЧНУ ім. Петра Могили Олена Монахова.

Нагадаємо, що учні позашкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів можуть показати свої таланти у вокальному та хореографічному мистецтвах. Обирати переможців буде професійне журі, до складу якого увійдуть компетентні спеціалісти, діячі культури та мистецтва.

Більше інформації про фестиваль  на сайті ЧНУ ім. Петра Могили: https://chmnu.edu.ua/zaproshuyemo-vzyati-uchast-u-festivali-konkursi-zirki-prichornomor-ya-2/

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.