ЧНУ ім. Петра Могили проводить обласну учнівську олімпіаду з політології - ЧНУ iм. Петра Могили

ЧНУ ім. Петра Могили проводить обласну учнівську олімпіаду з політології

З метою підвищення рівня політичної культури та громадянської активності учнівської молоді Миколаївської області проводитиметься Миколаївська обласна учнівська олімпіада з політології.

І тур – з 13 по 16 грудня 2016 року;
ІІ тур – 27 січня 2017 року.
До участі в Олімпіаді запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області.

Положення про олімпіаду затверджено наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 08.11.2016 № 387 «Про проведення Миколаївської обласної учнівської олімпіади з політології», зареєстрованим у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 14 листопада 2016 року за № 211/2542.

Червень
Червень
СashCode 2017

8 червня о 13:00 годині буде проводитися турнірне змагання з системного програмування та дизайну #CashCode з призовим фондом.

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.