ЧНУ ім. Петра Могили проводить обласну учнівську олімпіаду з політології - ЧНУ iм. Петра Могили

ЧНУ ім. Петра Могили проводить обласну учнівську олімпіаду з політології

З метою підвищення рівня політичної культури та громадянської активності учнівської молоді Миколаївської області проводитиметься Миколаївська обласна учнівська олімпіада з політології.

І тур – з 13 по 16 грудня 2016 року;
ІІ тур – 27 січня 2017 року.
До участі в Олімпіаді запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області.

Положення про олімпіаду затверджено наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 08.11.2016 № 387 «Про проведення Миколаївської обласної учнівської олімпіади з політології», зареєстрованим у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 14 листопада 2016 року за № 211/2542.

квітня
Наукова конференція “Слов’янські студії”

21–22 квітня 2017 року на базі кафедри української філології, теорії та історії літератури Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбудеться ІІ Міжнародна наукова конференція «Слов’янські студії», присвячена 150-річчю заснування Південнослов’янського пансіону Тодора Мінкова.

червня
Ольвійський форум-2017!

Організатори конференції мають за честь запросити Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Ольвійський форум-2017: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі», яка відбудеться 8-11 червня 2017 р. (м. Миколаїв, с.м.т. Коблеве, Україна).

квітня
Кінопоказ стрічки “Жінки Майдану”

О 15.30 у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться кінопоказ стрічки “Жінки Майдану”. Документальний фільм “Жінки Майдану” присвячено ролі жінок у творенні Революції Гідності, майбутніх подій в Україні.