ЧНУ ім. Петра Могили проводить обласну учнівську олімпіаду з політології - ЧНУ iм. Петра Могили

ЧНУ ім. Петра Могили проводить обласну учнівську олімпіаду з політології

З метою підвищення рівня політичної культури та громадянської активності учнівської молоді Миколаївської області проводитиметься Миколаївська обласна учнівська олімпіада з політології.

І тур – з 13 по 16 грудня 2016 року;
ІІ тур – 27 січня 2017 року.
До участі в Олімпіаді запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області.

Положення про олімпіаду затверджено наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 08.11.2016 № 387 «Про проведення Миколаївської обласної учнівської олімпіади з політології», зареєстрованим у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 14 листопада 2016 року за № 211/2542.

Мар’яна Садовська

Cпівачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка. Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають «українською Бйорк». Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos …

листопад
УВАГА! КУРСИ ВИВЧЕННЯ МОВ ТА ОСНОВ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ!

ЧНУ  імені Петра Могили продовжує набір в групи для вивчення мов, а саме: англійської, французької, польської, іспанської, німецької, російської, української, корейської, китайської.

грудня
Ділова гра для старшокласників «Фінансовий супергерой»

ЧНУ імені Петра Могили запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у діловій грі «Фінансовий супергерой», яка буде проведена на базі факультету економічних наук у грудні.