ЧНУ ім. Петра Могили проводить обласну учнівську олімпіаду з політології - ЧНУ iм. Петра Могили

ЧНУ ім. Петра Могили проводить обласну учнівську олімпіаду з політології

З метою підвищення рівня політичної культури та громадянської активності учнівської молоді Миколаївської області проводитиметься Миколаївська обласна учнівська олімпіада з політології.

І тур – з 13 по 16 грудня 2016 року;
ІІ тур – 27 січня 2017 року.
До участі в Олімпіаді запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області.

Положення про олімпіаду затверджено наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 08.11.2016 № 387 «Про проведення Миколаївської обласної учнівської олімпіади з політології», зареєстрованим у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 14 листопада 2016 року за № 211/2542.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ЧНУ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ!

Як відомо 23.01.2017 у дію вступив наказ Ректора, щодо зміни графіку навчання для збільшення великої перерви з 40 до 60 хв. Після чого Студентська колегія ЧНУ ім. Петра Могили отримала велику кількість скарг від студентів та декілька заяв, після чого …

Конференції «Інтелектуальні інформаційні системи – 2017»

15-17 лютого 2017 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів: «Інтелектуальні інформаційні системи» за участю представників Херсонського національного технічного університету, Черкаського державного технологічного університету та ТОВ «ГлобалЛоджик-Україна».