ЧНУ ім. Петра Могили проводить обласну учнівську олімпіаду з політології - ЧНУ iм. Петра Могили

ЧНУ ім. Петра Могили проводить обласну учнівську олімпіаду з політології

З метою підвищення рівня політичної культури та громадянської активності учнівської молоді Миколаївської області проводитиметься Миколаївська обласна учнівська олімпіада з політології.

І тур – з 13 по 16 грудня 2016 року;
ІІ тур – 27 січня 2017 року.
До участі в Олімпіаді запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області.

Положення про олімпіаду затверджено наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 08.11.2016 № 387 «Про проведення Миколаївської обласної учнівської олімпіади з політології», зареєстрованим у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 14 листопада 2016 року за № 211/2542.

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.