ЧНУ ім. Петра Могили одержав перемогу на Чемпіонаті України з футболу серед студентських команд


ЧНУ ім. Петра Могили продовжує безпрограшну серію ігор на Чемпіонаті України з футболу серед студентських команд.

29 жовтня футбольна команда ЧНУ ім. Петра Могили приймала гравців «СК Дніпро-1» (м. Дніпро) в рамках XIX Чемпіонату України серед вищих навчальних закладів у групі «Південь». Гра пройшла на стадіоні в парку «Перемоги».

Могилянці не одноразово загрожували супернику та вдало  реалізували  моменти. Гра закінчилась  з рахунком 2:0 на користь команди ЧНУ ім. Петра Могили. Голи у ворота «СК Дніпро-1» забили: на 14 хвилині – Цвєтков Даниїл та  на 45 хвилині Студенко В’ячеслав.

Нагадаємо, що раніше, 17 жовтня у м. Одеса, команда ЧНУ ім. Петра Могили зіграла у ничію з командою “Юнга-Морська академія”.

Наступний матч-відповідь наша команда зіграє у місті Дніпро  7 листопада.

Склад команди: Агаларов Амір, Паланіца Сергій, Скрипніченко Максим, Біневський Сергій, Кірєєв Віталій, Сергєєв Дмитро, Цвєтков Даниїл, Солдатов Олександр, Пасічник Василь, Студенко В’ячеслав, Задера Дмитро.

На заміну виходили: Сєнєвич Владислав, Швець Владислав, Береснєв Іван, Ткаченко Олександр.

Головний тренер команди ЧНУ ім. Петра Могили  – Геннадій Кураса.

Також тренером  команди є  тренер  Кирило Димов.

Вітаємо нашу команду з перемогою!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …