ЧНУ ім. Петра Могили одержав перемогу на Чемпіонаті України з футболу серед студентських команд

ЧНУ ім. Петра Могили продовжує безпрограшну серію ігор на Чемпіонаті України з футболу серед студентських команд.

29 жовтня футбольна команда ЧНУ ім. Петра Могили приймала гравців «СК Дніпро-1» (м. Дніпро) в рамках XIX Чемпіонату України серед вищих навчальних закладів у групі «Південь». Гра пройшла на стадіоні в парку «Перемоги».

Могилянці не одноразово загрожували супернику та вдало  реалізували  моменти. Гра закінчилась  з рахунком 2:0 на користь команди ЧНУ ім. Петра Могили. Голи у ворота «СК Дніпро-1» забили: на 14 хвилині – Цвєтков Даниїл та  на 45 хвилині Студенко В’ячеслав.

Нагадаємо, що раніше, 17 жовтня у м. Одеса, команда ЧНУ ім. Петра Могили зіграла у ничію з командою “Юнга-Морська академія”.

Наступний матч-відповідь наша команда зіграє у місті Дніпро  7 листопада.

Склад команди: Агаларов Амір, Паланіца Сергій, Скрипніченко Максим, Біневський Сергій, Кірєєв Віталій, Сергєєв Дмитро, Цвєтков Даниїл, Солдатов Олександр, Пасічник Василь, Студенко В’ячеслав, Задера Дмитро.

На заміну виходили: Сєнєвич Владислав, Швець Владислав, Береснєв Іван, Ткаченко Олександр.

Головний тренер команди ЧНУ ім. Петра Могили  – Геннадій Кураса.

Також тренером  команди є  тренер  Кирило Димов.

Вітаємо нашу команду з перемогою!

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році