ЧНУ ім. Петра Могили надасть можливість пройти навчання для отримання професійної кваліфікації верифікатора системи МЗВ ПГ.


У рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яка повністю вступила в силу з 1 вересня 2017 р., серед інших економічних та регуляторних питань Україна зобов’язана запровадити систему торгівлі квотами на викиди (СТВ) парникових газів (ПГ). На підставі Директиви 2003/87/ЄС Європейського Парламенту та Ради про встановлення системи торгівлі квотами на викиди парникових газів (ПГ), система моніторингу, звітності та верифікації викидів (МЗВ) ПГ з 01.01.2019. в Україні є обов’язковою для операторів установок, які здійснюють викиди парникових газів.

Протягом червня – вересня 2018 р. у рамках:

  • Training of Trainers GHG Verification and Accpeditation;
  • Training on Accreditation for compliance with ISO 14065, (які здійснювалися в рамках проекту Світового банку «Партнерство заради ринкової готовності» (PMR) в Україні: консорціумом організацій verico SCE (Німеччина), TÜV NORD CERT GmbH (Німеччина), FutureCamp Climate GmbH (Німеччина) та ТОВ «Технічні та управлінські послуги» (Україна).

Зав. кафедри екології Григор’єва Людмила Іванівна отримала посвідчення, яке дозволяє у нашому університеті готувати верифікаторів системи моніторингу, звітності та верифікації викидів (МЗВ) парникових газів (ПГ) та деяких елементів системи торгівлі квотами на викиди (СТВ) ПГ.

Таким чином, наш університет є єдиним вищим навчальним закладом на Миколаївщині, в якому є можливість пройти навчання для отримання професійної кваліфікації верифікатора системи МЗВ ПГ.

Навчання буде здійснюватися в рамках освітніх програм за спеціальністю «Екологія» на бакалаврському та магістерському рівнях.

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.