ЧНУ ім. Петра Могили бере участь у проекті «Пам’ятати заради майбутнього»

Протягом 2019 року Інститут Політичної Освіти реалізовуватиме проект  «Пам’ятати заради майбутнього» для учасників з двох регіонів України – Миколаївської та Чернігівської областей. Метою цього проекту є гармонізація відносин між населенням з різних областей України, шляхом формування змішаних груп учасників проекту та проведення для них спільних заходів, направлених на пошук правди, істини та компромісу в питаннях, які досі розколюють українське суспільство.

На основі конкурсного відбору, з м. Миколаєва було обрано дванадцять учасників. Серед яких є студенти спеціальності «Історія та археологія» – Мядзелець Єлизавета, Лисинчук Дар’я, Незнаюк Сергій, Біліченко Лідія, Бурянник Андрій, Погановський Андрій та викладач кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Шевченко Наталія.

Протягом 22-24 лютого 2019 року у м. Миколаєві відбулася перша частина реалізації проекту – тематичний семінар, який проводив Інститут Політичної Освіти спільно з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні (Konrad Adenauer Stiftung Ukraine). Серед експертів виступили провідні історики, політологи та дослідники, як з України так із-за кордону.

Другий захід відбудеться у м. Чернігові, де викладачі та студенти представлятимуть м. Миколаїв та ЧНУ імені Петра Могили.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.