ЧНУ ім. Петра Могили бере участь у проекті «Пам’ятати заради майбутнього»

Протягом 2019 року Інститут Політичної Освіти реалізовуватиме проект  «Пам’ятати заради майбутнього» для учасників з двох регіонів України – Миколаївської та Чернігівської областей. Метою цього проекту є гармонізація відносин між населенням з різних областей України, шляхом формування змішаних груп учасників проекту та проведення для них спільних заходів, направлених на пошук правди, істини та компромісу в питаннях, які досі розколюють українське суспільство.

На основі конкурсного відбору, з м. Миколаєва було обрано дванадцять учасників. Серед яких є студенти спеціальності «Історія та археологія» – Мядзелець Єлизавета, Лисинчук Дар’я, Незнаюк Сергій, Біліченко Лідія, Бурянник Андрій, Погановський Андрій та викладач кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Шевченко Наталія.

Протягом 22-24 лютого 2019 року у м. Миколаєві відбулася перша частина реалізації проекту – тематичний семінар, який проводив Інститут Політичної Освіти спільно з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні (Konrad Adenauer Stiftung Ukraine). Серед експертів виступили провідні історики, політологи та дослідники, як з України так із-за кордону.

Другий захід відбудеться у м. Чернігові, де викладачі та студенти представлятимуть м. Миколаїв та ЧНУ імені Петра Могили.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.