ЧНУ ім. Петра Могили бере участь у проекті «Пам’ятати заради майбутнього»


Протягом 2019 року Інститут Політичної Освіти реалізовуватиме проект  «Пам’ятати заради майбутнього» для учасників з двох регіонів України – Миколаївської та Чернігівської областей. Метою цього проекту є гармонізація відносин між населенням з різних областей України, шляхом формування змішаних груп учасників проекту та проведення для них спільних заходів, направлених на пошук правди, істини та компромісу в питаннях, які досі розколюють українське суспільство.

На основі конкурсного відбору, з м. Миколаєва було обрано дванадцять учасників. Серед яких є студенти спеціальності «Історія та археологія» – Мядзелець Єлизавета, Лисинчук Дар’я, Незнаюк Сергій, Біліченко Лідія, Бурянник Андрій, Погановський Андрій та викладач кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Шевченко Наталія.

Протягом 22-24 лютого 2019 року у м. Миколаєві відбулася перша частина реалізації проекту – тематичний семінар, який проводив Інститут Політичної Освіти спільно з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні (Konrad Adenauer Stiftung Ukraine). Серед експертів виступили провідні історики, політологи та дослідники, як з України так із-за кордону.

Другий захід відбудеться у м. Чернігові, де викладачі та студенти представлятимуть м. Миколаїв та ЧНУ імені Петра Могили.

Події та оголошення


січня
1
Отримай IT-грант від iLounge на 10 тисяч гривень за свою пристрасть до навчання

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета – допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень. Старт подання заявок: 20 серпня …

листопада
9
Беріть участь у конкурсі з української мови ім. Яцика

Освіта.ua інформує: ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика цього року традиційно стартує 9 листопада в День української писемності та мови. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки. Метою конкурсу є піднесення престижу української мови, популяризація її серед …

жовтня
22
Запрошуємо на відкриття виставки Ольги Артим

Сьогодні, 22 жовтня, о 16:00 у Мистецькій галереї ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться відкриття виставки Ольги Грим – живописця, члена Національної Спілки художників України. Працює у техніці олійного живопису. Учасниця багатьох Всеукраїнських міжнародних та закордонних художніх виставок.