ЧНУ ім. Петра Могили бере участь у проекті «Пам’ятати заради майбутнього»


Протягом 2019 року Інститут Політичної Освіти реалізовуватиме проект  «Пам’ятати заради майбутнього» для учасників з двох регіонів України – Миколаївської та Чернігівської областей. Метою цього проекту є гармонізація відносин між населенням з різних областей України, шляхом формування змішаних груп учасників проекту та проведення для них спільних заходів, направлених на пошук правди, істини та компромісу в питаннях, які досі розколюють українське суспільство.

На основі конкурсного відбору, з м. Миколаєва було обрано дванадцять учасників. Серед яких є студенти спеціальності «Історія та археологія» – Мядзелець Єлизавета, Лисинчук Дар’я, Незнаюк Сергій, Біліченко Лідія, Бурянник Андрій, Погановський Андрій та викладач кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Шевченко Наталія.

Протягом 22-24 лютого 2019 року у м. Миколаєві відбулася перша частина реалізації проекту – тематичний семінар, який проводив Інститут Політичної Освіти спільно з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні (Konrad Adenauer Stiftung Ukraine). Серед експертів виступили провідні історики, політологи та дослідники, як з України так із-за кордону.

Другий захід відбудеться у м. Чернігові, де викладачі та студенти представлятимуть м. Миколаїв та ЧНУ імені Петра Могили.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …