Члени Малої академії наук України презентували свої дослідження в стінах ЧНУ

27 січня у читальній залі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили відбулася науково-практична конференція відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Миколаївського територіального відділення МАН України.

Тема конференції: «Актуальні проблеми сучасного літературознавства крізь призму науково-дослідницької роботи учнів-членів МАН». Участь у заході взяли не тільки учні шкіл Миколаївської області, а й студенти.

Організатором та керівником конференції є кандидат філологічних наук, доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Руссова.

Учасників конференції привітали директор Інституту філології Олександр Пронкевич, керівник секції Галина Косарєва та Владлена Руссова.

Ця конференція є апробацією науково-дослідних робіт членів Малої академії наук та буде врахована під час захисту. За найкращі виступи учасники отримали нагороди.

man4

man3