Члени Малої академії наук України презентували свої дослідження в стінах ЧНУ

27 січня у читальній залі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили відбулася науково-практична конференція відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Миколаївського територіального відділення МАН України.

Тема конференції: «Актуальні проблеми сучасного літературознавства крізь призму науково-дослідницької роботи учнів-членів МАН». Участь у заході взяли не тільки учні шкіл Миколаївської області, а й студенти.

Організатором та керівником конференції є кандидат філологічних наук, доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Руссова.

Учасників конференції привітали директор Інституту філології Олександр Пронкевич, керівник секції Галина Косарєва та Владлена Руссова.

Ця конференція є апробацією науково-дослідних робіт членів Малої академії наук та буде врахована під час захисту. За найкращі виступи учасники отримали нагороди.

man4

man3

man2

man1

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.