Члени команди освітнього проєкту «Крок до науки» кафедри фізики та математики ЧНУ імені Петра Могили привітали лауреатів конкурсу «Вчитель року-2024» з номінації «Фізика»

8 лютого 2024 року члени команди освітнього проєкту «Крок до науки» кафедри фізики та математики ЧНУ імені Петра Могили привітали лауреатів конкурсу «Вчитель року-2024» з номінації «Фізика» : Вітренко Оксану, Явкіну Оксану, Кравченко Валерію, Сколобанову Яну, які є активними учасниками проєкту.

Їх привітали керівник проєкту – доктор технічних наук, професор Роман Дінжос, декан факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко, доцент кафедри Людмила Недбаєвська, які подякували вчителям за професіоналізм, відданість професії, науці, талант навчати і навчатися, викликати захоплення у дітей природничими науками, розвивати у них ерудицію, дослідницькі вміння, творче мислення та креатив.

Бажаємо нашим шановним лауретам подальшіх успіхів та перемог!