У читальному залі ЧНУ ім. Петра Могили відкрито три виставки з нагоди Дня Українського козацтва та Дня захисника України


У читальному залі наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили підготували  відразу 3 виставки з нагоди Дня Українського козацтва та Дня захисника України, який святкують 14 жовтня. Вибір дати 14 жовтня невипадковий і є  історичною традицією вшанування українського війська на Покрову.

Тож з 7 по 14 жовтня кожен, хто завітає у читальну залу наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили,  має змогу ознайомитись з фотоплакатами «Воїни. Історія українського козацтва»;  книжковою виставкою «Феномен українського козацтва»;  виставкою-презентацією колекції літератури, яку подарував Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» відповідно освітньо-патріотичного проєкту «Книги для 100 університетів та бібліотек України».

«Ми хочемо щоб цю виставку побачило якомога більше людей. Для того щоб такі слова, як “історія українського війська”, “козацтво”, “українська армія” були не просто далекими термінами», – зазначає директор наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили  Ганна Петроченко.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …