Чи нормально постити меми та жартувати про коронавірус?


Чи нормально постити меми та жартувати про коронавірус розповіла експертка з комунікацій Internews Ukraine Марія Сіденко.

Жарти та меми вже стали звичною реакцією на події, які відбуваються у світі. За словами експерти гумор допомагає мозку впоратися зі стресом від того, що навколо відбувається щось маловідоме і страшне. Проте, деякі люди можуть бути занадто вразливими, а тому над кожним мемом варто думати двічі. Ось які поради можна застосувати:

  • Не варто робити або ширити меми, що можуть ввести в оману. Наприклад, надзвичайно небезпечна конспірологічна теорія про те, що метиловий спирт може захистити від коронавірусу, починалася як іронічні жарти. Жертвами такого нерозбірливого гумору стало вже понад 50 іранців, що отруїлися метанолом.
  • Слідкуйте, щоб ваші меми нікого не дискримінували. Не варто розпалювати міжетнічну ворожнечу або жартувати про своїх співвітчизників, що прибули з інших країн. Ми всі пам’ятаємо, що відбулося в Нових Санжарах, а в США, наприклад, почастішали напади на людей азійської зовнішності.
  • Не варто нагнітати паніку своїми жартами. Краще робіть корисні меми, що нагадуватимуть правила безпеки під час коронавірусу. Влучний приклад – тиранозавр, який «не міг мити руки – вимер»

Загалом, меми можуть стати хорошим способом розказати людям більше про захист від коронавірусу замість того, аби підбурювати їх скуповувати всю гречку в магазинах.

Джерело.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).