Чи нормально постити меми та жартувати про коронавірус?


Чи нормально постити меми та жартувати про коронавірус розповіла експертка з комунікацій Internews Ukraine Марія Сіденко.

Жарти та меми вже стали звичною реакцією на події, які відбуваються у світі. За словами експерти гумор допомагає мозку впоратися зі стресом від того, що навколо відбувається щось маловідоме і страшне. Проте, деякі люди можуть бути занадто вразливими, а тому над кожним мемом варто думати двічі. Ось які поради можна застосувати:

  • Не варто робити або ширити меми, що можуть ввести в оману. Наприклад, надзвичайно небезпечна конспірологічна теорія про те, що метиловий спирт може захистити від коронавірусу, починалася як іронічні жарти. Жертвами такого нерозбірливого гумору стало вже понад 50 іранців, що отруїлися метанолом.
  • Слідкуйте, щоб ваші меми нікого не дискримінували. Не варто розпалювати міжетнічну ворожнечу або жартувати про своїх співвітчизників, що прибули з інших країн. Ми всі пам’ятаємо, що відбулося в Нових Санжарах, а в США, наприклад, почастішали напади на людей азійської зовнішності.
  • Не варто нагнітати паніку своїми жартами. Краще робіть корисні меми, що нагадуватимуть правила безпеки під час коронавірусу. Влучний приклад – тиранозавр, який «не міг мити руки – вимер»

Загалом, меми можуть стати хорошим способом розказати людям більше про захист від коронавірусу замість того, аби підбурювати їх скуповувати всю гречку в магазинах.

Джерело.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут