Четверта річниця створення Інформаційного центру Європейського Союзу на базі ЧНУ ім. Петра Могили


На сьогодні у світі діє понад 600 Інформаційних центрів Європейського Союзу, де можна отримати актуальну інформацію щодо цієї організації та її політики.  В Україні станом на початок 2018 року діють 23 Інформаційні центри ЄС, які відкривають переважно при університетах, національних бібліотеках та дослідницьких центрах.

Таким центром в місті Миколаєві є Інформаційний центр Європейського Союзу на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили, який було відкрито 26 вересня чотири роки тому за участю Посла Яна Томбінського, прес-аташе Представництва ЄС в Україні Давіда Стуліка та Ірини Стаднійчук.

Інформаційні центри ЄС є одним з основних і надійних джерел відомостей про Європейський Союз, адже всю інформацію вони отримують від офіційних установ:  Європейської Комісії, Європейської Ради, Євростату, Комітету з соціальної політики, Комітету регіонів, Європейського Інвестиційного Банку тощо.

Основна мета діяльності центрів:

  • поширення інформації про Європейський Союз та його політику;
  • надання допомоги у підготовці наукових та дослідницьких робіт з питань Європейської інтеграції;
  • сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань.
  • інформування студентів про програми та діяльність ЄС;
  • сприяння розвитку та розширенню відносин між Україною та ЄС;

Також центри мають широкий вибір різноманітних публікацій, періодичних видань та статистичних збірників, що стосуються діяльності Європейського Союзу, і  користуватись цими матеріалами можуть безкоштовно всі охочі.  Представники центрів надають всю необхідну допомогу у пошуках необхідної інформації.

 Контактні дані  Інформаційного центру ЄС в місті Миколаєві:

Чорноморський національний університет імені Петра Могили

Україна 54003  Миколаїв

вул. 68-ти Десантників, 10, корпус — 10П,  ауд. 305.

Тел. +38 (0512) 46-41-24,

тел.моб. +380 50 546 56 04 (Михайло)

mykhaylo.bagmet@gmail.com

 

Події та оголошення


липня
31
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAспільно з УАнімА оголошує Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 31 липня. Три переможці конкурсу отримають винагороду …

липня
19
Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії. Прийом заявок …

червня
17
Від ідеї до бізнесу всього за 1 місяць: відкрито набір на тренінгові програму

Веб-журнал «Світ Фентезі» оголошує конкурс фантастичних оповідань, присвячений українським містам! Пропонуємо вам звести руки над клавіатурою і показати, що наші міста сповнені магії, химер та загадок, не менш, ніж нью-йорки і лондони. За результатами конкурсу буде видана збірка. Перші три …