Четверта річниця створення Інформаційного центру Європейського Союзу на базі ЧНУ ім. Петра Могили

На сьогодні у світі діє понад 600 Інформаційних центрів Європейського Союзу, де можна отримати актуальну інформацію щодо цієї організації та її політики.  В Україні станом на початок 2018 року діють 23 Інформаційні центри ЄС, які відкривають переважно при університетах, національних бібліотеках та дослідницьких центрах.

Таким центром в місті Миколаєві є Інформаційний центр Європейського Союзу на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили, який було відкрито 26 вересня чотири роки тому за участю Посла Яна Томбінського, прес-аташе Представництва ЄС в Україні Давіда Стуліка та Ірини Стаднійчук.

Інформаційні центри ЄС є одним з основних і надійних джерел відомостей про Європейський Союз, адже всю інформацію вони отримують від офіційних установ:  Європейської Комісії, Європейської Ради, Євростату, Комітету з соціальної політики, Комітету регіонів, Європейського Інвестиційного Банку тощо.

Основна мета діяльності центрів:

• поширення інформації про Європейський Союз та його політику;
  • надання допомоги у підготовці наукових та дослідницьких робіт з питань Європейської інтеграції;
  • сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань.
  • інформування студентів про програми та діяльність ЄС;
  • сприяння розвитку та розширенню відносин між Україною та ЄС;

Також центри мають широкий вибір різноманітних публікацій, періодичних видань та статистичних збірників, що стосуються діяльності Європейського Союзу, і  користуватись цими матеріалами можуть безкоштовно всі охочі.  Представники центрів надають всю необхідну допомогу у пошуках необхідної інформації.

Контактні дані  Інформаційного центру ЄС в місті Миколаєві:

Чорноморський національний університет імені Петра Могили

Україна 54003  Миколаїв

вул. 68-ти Десантників, 10, корпус — 10П,  ауд. 305.

Тел. +38 (0512) 46-41-24,

тел.моб. +380 50 546 56 04 (Михайло)

mykhaylo.bagmet@gmail.com