Четверта лекція Олександри Філоненко в рамках проєкту «lectorium»


31 січня 2020 року відбулась 4-а відкрита лекція від Олександри Філоненко на тему «Witchcraft, або історії про відьом (і трохи про Імболк)». Лекторка – кандидат  філологічних   наук, викладач кафедри англійської філології.

Це вже четверта лекція пані Олександри в рамках проєкту «lectorium», який організовує Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили. До цього лекторка висвітлювала такі теми:  «Що таке магія. І трохи про Хеловін», «Магія та література» та «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят». Загалом планували цілий цикл виступів Олександри Філоненко , який складатиметься з семи лекцій.

Також у проєкті «lectorium» беруть участь й інші викладачі ЧНУ імені Петра Могили, які дають лекції на інші теми. Зокрема, нещодавно в приміщенні філологічної бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили відбулась відкрита лекція «Сакральний Миколаїв» професора, доктора історичних наук Юрія Котляра.

Послухати лекції можуть усі охочі. Слідкуйте за оголошеннями на сайті ЧНУ імені Петра Могили або на сторінці ЧНУ імені Петра Могили у Фейсбук.

«lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …