Честита Баба Марта – традиційне болгарське свято весни


1 березня 2019 р. у ЗОШ № 16 разом з методистами МОІППО О.Вітковською, Г.Пономаренко, курсантами групи 45 та учнями недільної болгарської школи ім.І.Вазова на чолі з директором О.Колот було організовано свято зустрічі весни «Весна іде – красу несе» («Честита Баба Марта»). Присутні доторкнулися до витоків культури, традицій болгарського поселення Тернівка, поєднавши їх із звичаями та обрядами українського народу.

1 березня – традиційне свято в Болгарії, один з найбільш давніх і шанованих звичаїв у країні. Болгари виготовляють оздоби з червоних і білих ниток, дарують їх одне одному й бажають щасливої весни. Ці прикраси символізують здоров’я, добробут і повернення тепла. Зазвичай молодь носить їх на руках чи на одязі – аж до прильоту перших лелек чи появи квітів на деревах.

Події та оголошення


березня
21
Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

березня
21
Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

березня
26
Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.