Честита Баба Марта – традиційне болгарське свято весни

1 березня 2019 р. у ЗОШ № 16 разом з методистами МОІППО О.Вітковською, Г.Пономаренко, курсантами групи 45 та учнями недільної болгарської школи ім.І.Вазова на чолі з директором О.Колот було організовано свято зустрічі весни «Весна іде – красу несе» («Честита Баба Марта»). Присутні доторкнулися до витоків культури, традицій болгарського поселення Тернівка, поєднавши їх із звичаями та обрядами українського народу.

1 березня – традиційне свято в Болгарії, один з найбільш давніх і шанованих звичаїв у країні. Болгари виготовляють оздоби з червоних і білих ниток, дарують їх одне одному й бажають щасливої весни. Ці прикраси символізують здоров’я, добробут і повернення тепла. Зазвичай молодь носить їх на руках чи на одязі – аж до прильоту перших лелек чи появи квітів на деревах.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.