Чергові перемоги студентів ЧНУ ім. Петра Могили

З 17 вересня по 23 вересня 2019 року у місті Чхонжду, Південна Корея проходив Чемпіонат Світу з фехтування на візках 2019! У змаганнях взяло участь більше 200 спортсменів з 20 країн, а Україну представляли 15 атлетів.

Студенти ЧНУ ім. Петра Могили Факультету фізичного виховання і спорту, Артем  Манько та Дмитро Сероженко разом з командою (фехтування на шаблях) здобули яскраву перемогу!

Вітаємо з успішним виступом студентів ЧНУ ім. Петра Могили та бажаємо подальших успіхів!

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).