Чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту

31 січня на факультеті економічних наук відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту “Успішний менеджер“. В роботі засідання взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент», викладачі кафедри менеджменту та усі бажаючі.

Викладачі привітали учасників засідання та побажали плідної роботи усім присутнім.

Метою зібрання було представлення до обговорення доповідей та презентацій здобувачів вищої освіти на актуальні теми, зокрема:

• «Підходи до управління змінами у діяльності сучасного підприємства» (Баграмян Аліна);
  • «Управління змінами як наука і мистецтво» (Завгородня Софія);
  • «Характеристика стилів лідерства Лайкерта» (Порхун Марія);
  • «Теоретичні аспекти взаємозв’язку державного боргу та економічного зростання» (Валентова Юлія) та ін.

В кінці засідання присутніми відмічено гарну підготовку представлених доповідей та рекомендовано результати своїх досліджень використовувати для підготовки наукових робіт.

Велика подяка всім! Чекаємо наступних зустрічей!