Чергове засідання економічного клубу


3 квітня о 15:30 в аудиторії 10-306 пройде чергове засідання економічного клубу.

 Усі охочі матимуть змогу подискутувати на тему кохання! Чи підлягає кохання закону спадної граничної корисності? Про це розкажуть студентки І курсу Шепетіна Марія та Кремінь Тетяна, які представлять 2 доповіді, а всі інші зможуть спробувати себе опонентами, рецензентами чи просто слухачами.

Мікроекономіка в дії – це точно буде цікаво! Чекаємо на Вас та Ваші ідеї завтра в ауд.10-306!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …