Чергове засідання Економічного клубу Могилянки


13 листопада 2018 року пройшло чергове засідання Економічного клубу ЧНУ ім. Петра Могили.  Цього разу економісти Могилянки обговорювали  Індустріальну революцію та те, як роботи можуть  змінити все в економіці.

Прогрес став невід’ємною частиною сучасного життя. Нові технології впливають як на наш побут, так і на  всі процеси у світі. “Нереальна” реальність, автоматизація, роботи, штучний інтелект, великі дані, наногенетика – все це результат швидкого розвитку технологій, що й стало предметом дискусій майбутніх економістів.

Нагадаємо, що перше засідання  Економічного клубу відбулося 24 жовтня задля обговорення цікавих актуальних кейсів та реальних ситуацій, аби розширити наукове життя студенів.

 Економічний клуб існував і раніше, але на кілька років припинив своє функціонування, тому наші студенти вирішили відновити цю традицію.

 

Події та оголошення


липня
31
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAспільно з УАнімА оголошує Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 31 липня. Три переможці конкурсу отримають винагороду …

липня
19
Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії. Прийом заявок …

червня
17
Від ідеї до бізнесу всього за 1 місяць: відкрито набір на тренінгові програму

Веб-журнал «Світ Фентезі» оголошує конкурс фантастичних оповідань, присвячений українським містам! Пропонуємо вам звести руки над клавіатурою і показати, що наші міста сповнені магії, химер та загадок, не менш, ніж нью-йорки і лондони. За результатами конкурсу буде видана збірка. Перші три …