Чергове засідання Економічного клубу Могилянки


13 листопада 2018 року пройшло чергове засідання Економічного клубу ЧНУ ім. Петра Могили.  Цього разу економісти Могилянки обговорювали  Індустріальну революцію та те, як роботи можуть  змінити все в економіці.

Прогрес став невід’ємною частиною сучасного життя. Нові технології впливають як на наш побут, так і на  всі процеси у світі. “Нереальна” реальність, автоматизація, роботи, штучний інтелект, великі дані, наногенетика – все це результат швидкого розвитку технологій, що й стало предметом дискусій майбутніх економістів.

Нагадаємо, що перше засідання  Економічного клубу відбулося 24 жовтня задля обговорення цікавих актуальних кейсів та реальних ситуацій, аби розширити наукове життя студенів.

 Економічний клуб існував і раніше, але на кілька років припинив своє функціонування, тому наші студенти вирішили відновити цю традицію.

 

Події та оголошення


березня
21
Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

березня
26
Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.  

березня
21
Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.