Чергове засідання Економічного клубу Могилянки

13 листопада 2018 року пройшло чергове засідання Економічного клубу ЧНУ ім. Петра Могили.  Цього разу економісти Могилянки обговорювали  Індустріальну революцію та те, як роботи можуть  змінити все в економіці.

Прогрес став невід’ємною частиною сучасного життя. Нові технології впливають як на наш побут, так і на  всі процеси у світі. “Нереальна” реальність, автоматизація, роботи, штучний інтелект, великі дані, наногенетика – все це результат швидкого розвитку технологій, що й стало предметом дискусій майбутніх економістів.

Нагадаємо, що перше засідання  Економічного клубу відбулося 24 жовтня задля обговорення цікавих актуальних кейсів та реальних ситуацій, аби розширити наукове життя студенів.

Економічний клуб існував і раніше, але на кілька років припинив своє функціонування, тому наші студенти вирішили відновити цю традицію.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.