Чергове засідання Економічного клубу


12 вересня 2019 року відбулося розширене засідання Економічного клубу ФЕН ЧНУ ім. Петра Могили за участі докторанта CERGE-EI Тараса Грендаша, який проводить дослідження в сфері патентування інновацій.

Тарас, як випускник Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили й активіст Економічного клубу свого часу, поділився власним досвідом підготовки бізнес-планів, виступів на конференціях та влучними порадами щодо участі в міжнародних програмах обміну та можливостями подальшого навчання за межами України.

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …