Чергове засідання Економічного клубу


12 вересня 2019 року відбулося розширене засідання Економічного клубу ФЕН ЧНУ ім. Петра Могили за участі докторанта CERGE-EI Тараса Грендаша, який проводить дослідження в сфері патентування інновацій.

Тарас, як випускник Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили й активіст Економічного клубу свого часу, поділився власним досвідом підготовки бізнес-планів, виступів на конференціях та влучними порадами щодо участі в міжнародних програмах обміну та можливостями подальшого навчання за межами України.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …