Чергова зустріч в рамках діяльності #SocialWorkPractiсeClub


29 листопада 2019 року в рамках діяльності #SocialWorkPractiсeClub доцентом кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Сурговою С.Ю. було організовано зустріч студентів спеціальності “Соціальна робота” з головним спеціалістом відділу соціального захисту дітей Миколаївської МР Кругляк Н.О. та психологом Інклюзивно-ресурсний центр 1 м. Миколаїв Булгаковою В.Є.

Метою зустрічі було поглиблення знань студентів з таких дисциплін, як: “Основи інклюзивної освіти” для студентів 161 групи та “Практикум соціальної роботи” для студентів 461 групи. У процесі зустрічі Наталія Кругляк наголосила на важливості впровадження інклюзивної освіти в м. Миколаїв, розкрила суть професійної діяльності асистента вчителя та асистента дитини, як потенційних місць працевлаштування наших студентів та проаналізувала сучасний стан, здобутки, труднощі та перспективи розвитку інклюзивної освіти. Валентина Булгакова показала презентацію про мету та завдання, напрями діяльності Інклюзивно-ресурсного центру №1 м. Миколаїв.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки висловлює щиру вдячність Наталі Кругляк та Валентині Булгаковій за цікаву та корисну лекцію та сподівається на продовження плідної співпраці!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …