Чергова зустріч в рамках діяльності #SocialWorkPractiсeClub


29 листопада 2019 року в рамках діяльності #SocialWorkPractiсeClub доцентом кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Сурговою С.Ю. було організовано зустріч студентів спеціальності “Соціальна робота” з головним спеціалістом відділу соціального захисту дітей Миколаївської МР Кругляк Н.О. та психологом Інклюзивно-ресурсний центр 1 м. Миколаїв Булгаковою В.Є.

Метою зустрічі було поглиблення знань студентів з таких дисциплін, як: “Основи інклюзивної освіти” для студентів 161 групи та “Практикум соціальної роботи” для студентів 461 групи. У процесі зустрічі Наталія Кругляк наголосила на важливості впровадження інклюзивної освіти в м. Миколаїв, розкрила суть професійної діяльності асистента вчителя та асистента дитини, як потенційних місць працевлаштування наших студентів та проаналізувала сучасний стан, здобутки, труднощі та перспективи розвитку інклюзивної освіти. Валентина Булгакова показала презентацію про мету та завдання, напрями діяльності Інклюзивно-ресурсного центру №1 м. Миколаїв.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки висловлює щиру вдячність Наталі Кругляк та Валентині Булгаковій за цікаву та корисну лекцію та сподівається на продовження плідної співпраці!

Події та оголошення


березня
25
Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …